'Áčko'

TENTO TÝDEN ZAČÍNAJÍ TRÉNINKY RSC ČECHIE SLANÝ

Autor: , 1.10.2018

Ve středu 3.10. od 18 hodin má svůj první trénink náš první tým a rezerva, ve čtvrtek 4.10. od 19 hodin pak dorostenci a druhá rezerva. Účast je POVINNÁ a my se těšíme na všechny naše hráče.

HRÁČSKÁ SCHŮZE PŘED NOVOU SEZÓNOU

Autor: , 17.9.2018

Sezóna 2018-2019 se kvapem blíží a tak vedení svolává kompletní hráčskou schůzi všech našich mužských týmů. Všichni sice již byli informováni, ale opakování je matka moudrosti, takže připomínáme všem našim hráčům ještě jednou .

KONEČNÁ TABULKA KRAJSKÉHO PŘEBORU & A-TÝMU

Autor: , 20.4.2018

Na celkové hodnocení sezóny je asi ještě brzy, nicméně nebudeme popírat, že jsme určitě chtěli víc, než osmé místo. Mohou nás těšit některé pěkné zápasy, např. výhra nad silnými Třebusicemi, na druhé straně mrzí prohry se slabými týmy pod námi… Pozitivní je bezpochyby zařazení mladých hráčů včetně našich odchovanců a bývalých dorostenců do našeho kádru […]

STATISTIKY A OFIKO REPORT Z POSLEDNÍHO UTKÁNÍ

Autor: , 23.3.2018

Minulý pátek se náš A-tým v posledním kole Středočeského krajského přeboru rozloučil se sezónou 2017/2018, když na domácí půdě zvítězil na týmem AFC Kralupy nad Vltavou 16:8 (7:4) a my přinášíme tradiční pozápasové statistiky. Více se dozvíte z oficiální reportáže z webu soutěže a informací níže.

V PÁTEK VEČER POSLEDNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

Autor: , 15.3.2018

Srdečně zveme všechny naše příznivce k poslednímu utkání Středočeského krajského přeboru, ve kterém budeme hostit celek AFC Kralupy nad Vltavou. Utkání se koná netradičně v PÁTEK 16.3. (poslední kolo má totiž jednotný hrací den) a my hrajeme večer od 20.45 hodin. Přijďte nás povzbudit a rozloučit se sezónou 2017-2018

Z DOBŘICHOVIC BOHUŽEL BEZ BODŮ…

Autor: , 15.3.2018

Minulý pátek se utkal náš A-tým v předposledním kole Středočeského krajského přeboru s týmem Sokolu Dobřichovice, který se v tabulce soutěže nachází hned pod námi, a na jejich palubovce bohužel po přestřelce prohrál 13:9. Více se dozvíte z oficiální reportáže z webu soutěže a pozápasových statistik níže.

KONEČNĚ DOMÁCÍ VÝHRA

Autor: , 5.3.2018

Ve 20.kole Středočeského krajského přeboru jsme hostili na domácí palubovce poslední celek soutěže, tým 1.FK Kročehlavy, a ač jsme nastoupili značně nekompletní a oslabení, kdy byl do týmu dokonce povolán veterán Bůžek, neponechali jsme nic náhodě a získali za výhru 12:6 důležité tři body. Nepříjemného soupeře odpravil svými sedmi trefami především náš kanonýr Kroutil a […]

DVOUCIFERNÝ PŘÍDĚL OD VEDOUCÍCH TŘEBUSIC…

Autor: , 28.2.2018

Nedaří se nám, již čtyři kola jsme nevyhráli… Dalším „házenkářským výsledkem“ skončilo naše nevydařené utkání 19.kola Středočeského krajského přeboru s týmem PK Třebusice… Níže přinášíme oficiální report a zápasovou statistiku z webu soutěže.

ZÍTRA VEČER „VENKU“ PROTI TŘEBUSICÍM

Autor: , 22.2.2018

V 19.kole Středočeského krajského přeboru nás v pátek 23.2. čeká venkovní utkání proti silnému celku, vedoucímu týmu soutěže PK Třebusice. A protože Třebusice mají domácí halu také slánskou BIOS, budeme hosty v naší domácí hale. Na podzim jsme dokázali Třebusice porazit 9:8, uvidíme, jak si povedeme nyní. Jednoznačným favoritem jsou totiž domácí. Držte nám palce […]

STATISTIKY A OFIKO REPORT Z REMÍZY S PŘÍBRAMÍ

Autor: , 22.2.2018

Níže přinášíme ohlédnutí za 18.kolem Středočeského krajského přeboru a oficiální reporty a statistiky z webu soutěže. Vše o remíze se silnou Příbramí najdete níže.