RSC Čechie Slaný – Indoss Plzeň 4:10 (4:4)

Autor: , 8.12.2009

V 9.kole druhé ligy západ přivítal první prosincový pátek náš A-tým na domácí kladenské palubovce jednoho z dalších favoritů soutěže s ambicemi na postup, Indoss Plzeň. Ač jsme měli utkání skvěle rozehrané a ještě v poločase drželi nerozhodný stav, v druhém dějství jsme totálně propadli, nevstřelili již ani branku a nakonec inkasovali potupnou desítku. Nic platné nám nebyly ani nové posily – navrátivší se Mrština z Bohemians a Polák z Mělníka včetně brankáře Vošmíka, kterého jsme získali na hostování z SK Kladno. Prohra nás sesunula v tabulce ZDE o příčku níže na 11.místo, přičemž soupeři na desátém a dvanáctém místě mají stejně bodů. Situace začíná být vážná a my v posledních dvou kolech musíme za každou cenu bodovat. Článek na efutsal.cz najdete TADY, níže si můžete přečíst reportáž Kuby Macáka včetně pozápasových statistikRSC Čechie Slaný – Indoss Plzeň 4 : 10 (4 : 4)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a naše úvodní snaha se nám vyplatila. Ve třetí minutě se totiž prosadil Hafenrichter, když se po kličce na středu objevil sám před brankářem – 1:0. O minutu později to bylo již o dvě branky. Skořepa zatáhl balón k rohu hřiště odkud nahrál Hafenrichtrovi a ten našel ještě lépe postaveného Kozáka, jenž střílel již do prázdné brány – 2:0. Hosté mohli téměř okamžitě vyrovnat, ale jejich pokusy nejdříve zastavila tyč, poté Vošmík a do třetice břevno. V 11.minutě bylo však již sníženo, když jsme nepokryli rychlý protiútok – 2:1 a o další minutu později bylo po fatální minele našich obranných řad vyrovnáno – 2:2. Aby toho nebylo málo, minutu nato již hosté po další školácké chybě vedli – 2:3 a během tří minut zcela otočili výsledek ve svůj prospěch. Ještě jsme však dokázali odpovědět, když naše vyrovnání přišlo těsně před koncem poločasu. Zíma nahrál Mrštinovi, ten vystřelil, ale s jeho pokusem si brankář poradil. Ovšem jen tak, že ho vyrazil pouze k volnému Zímovi a pro něj již nebyl problém vyrovnat – 3:3. Prakticky ihned po rozehrání však šli hosté z pěkné akce po jejich útoku v poslední minutě opět do vedení – 3:4. My ale opět odpověděli a ještě v té samé minutě, když jen několik vteřin před závěrečným hvizdem prvního dějství stanovil po nahrávce Mrštiny poločasový výsledek na 4:4 svojí brankou Polák. Druhá půle pro nás začala nejhorším možným scénářem a my inkasovali už ve 21.minutě – 4:5. Následně Vošmík fauloval ve vápně a byla proti nám nařízena penalta. Hosté ji s přehledem proměnili a vedli již o dvě branky – 4:6. Náskok navýšili v sedmadvacáté minutě, kdy se před Vošmíkem objevil zcela volný hráč – 4:7. Další branka přišla z brejku dva na jednoho, který zakončili hosté střelou přesně pod břevno – 4:8. Sedm minut před koncem bylo již rozhodnuto a my byli zralí na ručník. Kalich hořkosti jsme si pak vypili až do dna, když minutu před závěrečným hvizdem jsme inkasovali devátou branku – 4:9 a v poslední minutě potom potupnou desítku – 4:10, která zakončila náš dosavadní nejnepovedenější zápas sezóny. Zaslouženě jsme prohráli s lepším týmem, dvouciferná porážka však byla zbytečná… Podrobnosti najdete níže nebo také ZDE

RSC Čechie Slaný – Indoss Plzeň 4 : 10 (4 : 4)

Rozhodčí: Šifalda Martin (8), Krupa Jan (7,8). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 100
Branky: 3. Hafenrichter Pavel (Urban Libor), 4. Kozák Petr (Skořepa Stanislav), 19. Zíma Tomáš (Mrština Bohumil), 20. Polák Milan (Mrština Bohumil) – 12. Holý Michal (Štverák Tomáš), 13. Král Ondřej (Vnuk Tomáš), 14. Vnuk Tomáš (Kučera Petr), 20. Blažek Jakub (Holý Michal), 21. Štverák Tomáš (Blažek Jakub), 23. Holý Michal, 27. Sadílek Jaroslav (Holý Michal), 33. Sadílek Jaroslav (Štverák Tomáš), 39. Král Ondřej (Mižár Jakub), 40. Vnuk Tomáš (Kučera Petr)
ŽK: Vošmík Petr, Mrština Bohumil, Hafenrichter Pavel – Holý Michal
RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr, Zelený Jan – Jiránek Jakub, Zíma Tomáš, Klempt Kamil, Kozák Petr, Skořepa Stanislav, Zelenka Ondřej, Mrština Bohumil, Polák Milan, Urban Libor, Hafenrichter Pavel Trenér: Chadima
Indoss Plzeň: Hajžman Marek – Kučera Petr, Sadílek Jaroslav, Král Ondřej, Mižár Jakub, Holý Michal, Vnuk Tomáš, Blažek Jakub, Štverák Tomáš Trenér: Kadlec