CHCETE VIDĚT JAK PROHRÁT VYHRANÝ ZÁPAS? PŘIJĎTE NA ČECHII

Autor: , 25.2.2014

Jsou někdy utkání, která se vám nechtějí vůbec komentovat a ke kterým nechcete vůbec vracet… Zápas 18.kola s AFC Celtic Kladno, týmem ze dna tabulky krajského přeboru, je to toho typickým důkazem. Mohli jsme a měli jsme dle očekávání zvítězit a upevnit si druhé místo v tabulce – žel se tak nestalo… V další gólové přestřelce jsme dovolili soupeři odvézt si z naší palubovky všechny tři body. V první půli jsme vedli už 7:2 a soupeře měli „na lopatě“. Přesto jsme mu dovolili korigovat a doslova naservírovali dvě branky v poslední minutě. A ještě sedm minut před koncem jsme přitom stále vedli, a to o dvě branky. Nadšeně bojujícím hostům, kteří v druhé půli hráli jak pokropeni živou vodou jsme však nejen umožnili vyrovnat, ale několik vteřin (!!!) před koncem zápasu dokonce vstřelit vítěznou branku.,, Více se dozvíte z přiloženého ofotografovaného zápisu z utkání. Ten totiž hovoří za vše…

Sestava: Šaroch (Moravec) – Průcha ©, Chadima, Švásta, Hora, Kvapil, Jiránek, trenér Žák