POLOČASOVÝ OBRAT A DŮLEŽITÁ DOMÁCÍ VÝHRA

Autor: , 23.11.2014

Utkání dvou naprosto rozdílných poločasů bylo k vidění v neděli dopoledne v naší domácí hale BIOS, kam přijel celek Jizeran Doubrava-Turnov. Hosté v početné sestavě začali velmi dobře, pozorně bránili a hrozili z brejků. Do vedení jsme šli sice my, ale Jizeran záhy vyrovnal a neboť jsme neproměňovali nemožné, inkasovali jsme další góly. Do poločasu jsme alespoň korigovali na 2:3. Do druhé půle však nastoupila úplně jiná Čechie. Během 24.minuty Průcha otočil v náš prospěch a když jsme během 27. – 31.minuty nastříleli hostům pět branek, bylo rozhodnuto. Jizeran se zcela sesypal, my přidali další branky a logicky polevili, takže jsme i v závěru zbytečně inkasovali, nicméně nás může těšit zasloužená a velmi důležitá výhra 11:5.
Více info přineseme v týdnu, kdy doplníme i resty v podobě reportů z utkání minulého týdne.