STATISTIKY Z UTKÁNÍ S INTERMOU LIBEREC

Autor: , 12.2.2015

Přinášíme podrobnosti o nedělní výhře našeho A-týmu 15:5 nad celkem Inter Interma Liberec včetně oficiální nezávislé oficiální reportáže DIVIZE A.

RSC Čechie Slaný – Inter Interma Liberec 15 : 5 (3 : 0)

Rozhodčí: Cílek Martin (8,3), Novotný Jan (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 10 Místo konání: SH Slaný Datum konání: 8. 2. 2015 Výkop: 11:17
Branky (asistence): 6. Bůžek Luboš (Jiránek Jakub), 7. Kvapil Tomáš (Průcha Josef), 8. Průcha Josef, 22. Kvapil Tomáš (Bůžek Luboš), 26. Bůžek Luboš (Kvapil Tomáš), 30. Průcha Josef, 31. Kvapil Tomáš (Bůžek Luboš), 32. Kvapil Tomáš, 33. Jiránek Jakub (Hora Vojtěch), 34. Kvapil Tomáš (Jiránek Jakub), 36. Kvapil Tomáš (Jiránek Jakub), 37. Průcha Josef, 38. Kvapil Tomáš (Průcha Josef), 39. Průcha Josef (Kvapil Tomáš), 40. Kvapil Tomáš (Hora Vojtěch) – 25. Budský Martin (Kuzněcov Jan), 31. Neumann David (Jon Ondřej), 34. Jon Ondřej (Valášek Karel), 36. Valášek Karel (Kuzněcov Jan), 39. Kuzněcov Jan (Jon Ondřej)
ŽK: Kvapil Tomáš, Jiránek Jakub – Hýbl Matěj, Jon Ondřej ČK: 0 – Hruboň Lukáš
RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Průcha Josef, Kvapil Tomáš, Hora Vojtěch, Vašák Marek, Jiránek Jakub, Bůžek Luboš
Inter Interma Liberec: Hýbl Matěj – Valášek Karel, Jon Ondřej, Kuzněcov Jan, Neumann David, Hruboň Lukáš, Budský Martin Nejlepší hráči: Kvapil T., Průcha J. (oba Čechie), Valášek K. (Interma)

Čechie deklasovala Intermu 15 góly, hosté ve finální části a v koncovce zklamali, kanonáda přišla po přestávce. Střelecké hody Čechie na účet Liberce. Začátek utkání byl vyrovnaný a na konečnou vysokou výhru Čechie to nevypadalo. Za domácí tým otevřel skóre utkání až v 6 minutě Bůžek a další dvě branky do poločasu vstřelil Průcha. Obě mužstva hrála bojovně, místy nečistě a Liberec dosáhl 7 akumulovaných faulů. Domácí ani jeden ze dvou 2PK neproměnili v branku. Ve druhém poločase se projevila větší herní zkušenost hráčů Čechie, důraz v osobních soubojích o míč a kombinační hra, zakončená přesnou střelbou. Hosté se gólových šancí dostávali také, ale nevycházela jim finální přihrávka, udělali více nevynucených chyb, ale hlavně po celé utkání nepřesně stříleli. V domácím týmu exceloval střelecky disponovaný Kvapil T. autor 7 branek, kterému výborně sekundoval kapitán mužstva Průcha J., střelec 5 branek. V mužstvu Liberce si své uhrál kapitán Valášek K. a Jon O. Také ve druhé části hry udělali hosté 7 akumulovaných faulů, nyní již dva nabídnuté 2PK domácí proměnili. Čechie zabrala po dvou předchozích porážkách a posunula o jedno místo dopředu, nyní je pátá. Interma nebodovala poslední čtyři utkání a zůstává na posledním sestupovém místě.