V POSLEDNÍM DOMÁCÍM UTKÁNÍ JSME PORAZILI KOLÍN

Autor: , 15.3.2015

Hráči našeho A-týmu se naposledy v této sezóně představili na domácí palubovce slánské haly BIOS a bylo to loučení úspěšné, neboť jsme zvítězili nad týme SKP Kolín 13:7. Předposlední celek tabulky přijel hrát o záchranu pouze s jednou sadou dresů a nebylo to v jeho případě poprvé, kdy jsme museli narychlo pro naší rezervní, přesto, že jsme byli domácí a že soupeř musel vědět, že hrajeme v bílé sadě – přeci jen se potkáváme již pár sezón… Protože v našich tradičních náhradních hrál v sobotu B-tým, nastoupili jsme tak v retro-ligových dresech ze sezóny 2004/2005 a soupeře jsme od začátku jednoznačně přehrávali. Již od úvodních minut bylo defacto rozhodnuto, byli jsme lepší a ač se soupeř sympaticky snažil a bojoval do poslední chvíle, potvrdilo se, proč je na druhé sestupové příčce. Po poločasu 6:1 jsme v druhém dějství trochu více otevřeli hru, čímž dali hostům hodně šancí na korigování výsledku, ale zároveň jsme si s chutí zastříleli. Více info včetně statistik přineseme v průběhu týdne, kdy doplníme také chybějící reporty z předešlých kol.