PROHRA V ÚVODNÍM KOLE…

Autor: , 11.10.2015

V zahajovacím utkání DIVIZE A jsme bohužel nestačili na silný tým celku FC Brandýsek a neboť naše hodně nekompletní áčko, za které musel nastoupit i trenér Žák, bohužel nezvládlo druhou půli, prohráli jsme 6:10. Přitom první poločas patřil nám, skóre otevřel Chadima, na 2:0 zvyšoval Hafenrichter, a kdybychom za stavu 3:1 proměnili fůru dalších šancí, asi bychom si utkání již pohlídali. Mladíci z Brandýsku však svojí trpělivou hrou v druhé půli postupně vyrovnali, aby v rozmezí 31. – 35. minuty nastříleli do naší sítě čtyři branky a my již nedokázali odpovědět. Umřeli jsme na neproměňování šancí, o čemž jen svědčí fakt, že naše 4.-6. branka (3x Jiránek a 1x Skořepa) padly po desetimetrových kopech – branku ze hry jsme nebyli schopni vstřelit nejen díky skvělému výkonu brankáře hostí. Více podrobností přineseme v příští novince.