STATISTIKY Z UTKÁNÍ S TŘEBUSICEMI & POZVÁNKA NA POSLEDNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ – NEDĚLE 13.12. OD 11 HODIN

Autor: , 13.12.2015

Přinášíme vám statistiky a oficiální report z webu soutěže, týkající se minulého 9.kola DIVIZE A, v němž jsem porazili tradičního třebusického rivala 8:3. V neděli 13.prosince se pak naposledy v tomto roce představíme na domácí půdě, když od 11 hodin hostíme rezervu SK Olympik Mělník. Přijďte nás povzbudit

PK Třebusice – RSC Čechie Slaný 3 : 8 (3 : 4)

Čechie si veze výhru od Třebusic, hosté dobře bránili a drtili hostitele z brejků i z 10mPK. Utkání bylo od samého začátku spíše bojovné. Hosté měli ale přece jen více ze hry, dobře bránili a podnikali smrtelné kontry. Pro domácí ale utkání začalo dobře a po 7 minutách hry vedli o dvě branky. Postupně ale hosté přebírali iniciativu a gólové manko smazali. Hostům pomohlo i vyloučení domácího hráče již ve 14 minutě, zvládli i dva 10mPK a těsně před přestávkou se dostali poprvé i do vedení. Domácí hráli často za hranicí nedovolených zákroků a od vyloučení jejich hráče se více věnovali diskuzím s rozhodčími než svojí hře. Vyloučení neunesl ani domácí vedoucí týmu, který byl vykázán z lavičky. Obraz hry se nesměnil ani po přestávce, kdy stříleli branky již jen hosté. Stolár si zkompletoval hattrick. Třebusice na své palubovce padly podruhé za sebou a klesli o jednu příčku, do spodní části tabulky. Čechie venku bodovalo poprvé za tři body a získala cennou výhru do těžkého boje o záchranu.

Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Laštovička Stanislav (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 30 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 6. 12. 2015 Výkop: 16:00 Akumulované fauly: D 8/2 – H 4/6
Branky (asistence): 2. Čížek František (Kala Lukáš), 7. Šulc Vojtěch (Šerák Martin), 17. Šerák Martin – 12. Stolár Juraj (Jiránek Jakub), 14. Stolár Juraj, 18. Chadima Miroslav, 20. Kvapil Tomáš (Průcha Josef), 27. Průcha Josef (Kvapil Tomáš), 28. Stolár Juraj (Chaloupka David), 37. Jiránek Jakub (Stolár Juraj), 39. Kvapil Tomáš (Jiránek Jakub)
ŽK: Smetana Jaroslav – Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš ČK: Šerák Radek – 0
PK Třebusice: Horsica Miroslav – Kala Lukáš, Čížek František, Šerák Martin, Šerák Radek, Hink Jaroslav, Smetana Jaroslav, Šulc Vojtěch
RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Hafenrichter Pavel, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Chaloupka David, Kvapil Tomáš, Stolár Juraj, Průcha Josef, Mrština Bohumil Nejlepší hráči: Kudrna M. (Čechie), Čížek F. (Třebusice), Kvapil T. (Čechie)