POSLEDNÍ LETOŠNÍ ZÁPAS A-TÝMU BOHUŽEL S PROHROU…

Autor: , 24.12.2015

V posledním kole první části soutěže a posledním letošním utkáním jsme bohužel nestačili na domácí SKP Kolín a byť jsme ještě v půli vedli, nakonec jsme i díky neproměňování desetimetrových kopů prohráli 7:4. V tabulce navzdory výsledku zůstáváme přes vánoční přestávku na 7.přícce. Více info o utkání v oficiálním reportu z webu soutěže, statistiky pak níže.

SKP Kolín – RSC Čechie Slaný 7 : 4 (2 : 3)

SKP porazil v divokém utkání Čechii, hostům na body nestačilo rychlé tříbrankové vedení, definitivu přineslo proměňování 10mPK. Úvod začal pro domácí šokem, 4 minuta, stav na ukazateli skóre 0:3. Domácí se střelecky probudili po čtvrthodině hry a po náhodném gólu přidali do půle ještě jeden a dostali se do hry. Hosté byli v první půli kompaktnější, a kdyby přidali další branky, nikdo by se nemohl divit. Do druhé části hry však lépe vstoupili hosté a opět získali dvoubrankové vedení. Zdálo se, že hosté budou úspěšní, ale přišla domácí pětiminutovka, ve které se trefili třikrát do slánské sítě a strhli vedení na svoji stranu. V té době už ale hra hodně znervózněla a začalo přibývat faulů. Za stavu 5:4 dostali výhodu dvou 10mPK hosté, ale ani jeden neproměnili. To domácí tuto výhodu zužitkovali, ve dvoubrankové vedení, které se ukázalo jako rozhodující. V samotném závěru domácí přidali ještě jednu pojistku. Nutno ovšem podotknout, že výsledek mohl být klidně i obrácený, protože dvakrát byl již domácí gólman překonán, ale jednou jeho spoluhráči a jednou i soupeřovým hráčem se podařilo odvrátit pohromu prakticky až z vlastní brankové čáry. SKP je tak nadále na své palubovce 100% a drží si třetí místo. Čechie přerušila sérii tří výher v řadě a zůstává sedmá, tři body nad sestupovým pásmem.

Rozhodčí: Křivka František (8), Vosejpka Martin (8) Delegát: Hora Jan Diváků: 30 Místo konání: SH Kolín Datum konání: 19. 12. 2015 Výkop: 19:15 AF: D 2/7 – H 5/7
Branky (asistence): 16. Slezák Lukáš (Rejthárek Michal), 18. Slezák Lukáš, 27. Linhart Matěj (Kovařík Jakub), 31. Linhart Matěj (Marek Lukáš), 32. Hejduk Zdeněk (Slezák Lukáš), 37. Živný Lukáš, 39. Hejduk Zdeněk (Cincibus David) – 1. Kvapil Tomáš (Mrština Bohumil), 3. Jiránek Jakub (Mrština Bohumil), 4. Mrština Bohumil, 23. Stolár Juraj
ŽK: Funda Ladislav, Kovařík Jakub – Švásta Ondřej, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub

SKP Kolín: Cincibus David – Slezák Lukáš, Živný Lukáš, Škopek Michal, Funda Ladislav, Marek Lukáš, Kovařík Jakub, Linhart Matěj, Rejthárek Michal, Hejduk Zdeněk
R.S.C. Čechie Slaný: Kudrna Michal – Hafenrichter Pavel, Chadima Miroslav, Švásta Ondřej, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Stolár Juraj
Nejlepší hráči: Funda L. (SKP), Mrština B. (Čechie), Hejduk Z. (SKP)

Ostatní výsledky a velmi vyrovnaná tabulka soutěže, kde jsme stále sedmí, najdete odkazem zde.