DEBAKL S HRASLEM V OFICIÁLNÍ STATISTICE DIVIZE A

Autor: , 26.10.2016

Utkání, na které budeme chtít co nejrychlejji zapomenout, to bylo minulé derby se silným slánským Hraslem, který nás jednoznačně přehrál s výsledkem pro nás velmi krutým. Už za své hovoří fakt, že byl naším nejlepším hráčem brankář Kudrna, byť inkasoval jedenáctkrát… Jak jsme již avizovali, přinášíme oficiální statistiky soutěže včetě ofiko referátu utkání z webu soutěže.

Hrasl Slaný – RSC Čechie Slaný 11 : 5 (5 : 2)

Rozhodčí: Prágl Martin (8,3), Laštovička Stanislav (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 21. 10. 2016 Výkop: 20:45 AF: D 3/7 – H 3/5

Branky (asistence): 5. Peška Jan (Rössler Lukáš), 6. Procházka David (Klusáček Petr), 15. Frolík Jakub, 18. Landvojtovič Jan ml., 20. Peška Jan (Kuba Ondřej), 27. Klusáček Petr (Landvojtovič Jan ml.), 30. Hrdlička Jiří, 31. Rössler Lukáš (Peška Jan), 32. Rössler Lukáš (Kuba Ondřej), 35. Peška Jan (Kuba Ondřej), 38. Procházka David (Klusáček Petr) – 3. Kubenka Petr, 17. Průcha Josef (Kubenka Petr), 22. Stolár Juraj (Kvapil Tomáš), 28. Kvapil Tomáš (Stolár Juraj), 37. Zelenka Martin (Kvapil Tomáš)
ŽK: Landvojtovič Jan ml. – Průcha Josef

Hrasl Slaný: Frolík Jakub – Peška Jan, Kuba Ondřej, Procházka David, Hrdlička Jiří, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Landvojtovič Vít, Rössler Lukáš
RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Mrština Bohumil, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Kubenka Petr, Zelenka Martin, Stolár Juraj, Průcha Josef, Žák Pavel

Nejlepší hráči: Peška J., Procházka D. (oba Hrasl), Kudrna M. (Čechie)

Slánské derby celkem jednoznačně opanoval Hrasl, který dal Čechii lekci z produktivity a přesnější koncovkou nadělil městskému rivalovi 11- ti gólový příděl. Ve hře obou celků bylo hodně nepřesností a hra byla rozkouskovaná běžnými přerušeními. Utkání začali sice lépe hosté, kteří se trefou Kubenky dostali do vedení již ve 3 minutě, ale pak již marně přihlíželi dominanci hostitelského celku, který lépe kombinoval a začal střílet branky. Vedení hostí trvalo jen pár minut, nejprve vyrovnal kapitán Peška a vzápětí domácí poslal do vedení Procházka. Třetí branku přidal domácí brankář Frolík. Hostům vykřesal naději kontaktní brankou Průcha tři minuty před poločasem, ale hosté ještě stihli dvakrát do přestávky inkasovat po trefách Ladvojtoviče J. ml a druhé branky Pešky. Domácí tak jen potvrdili, jak se z minima šancí dá vytěžit dostatečné tříbrankové vedení. Ve druhém poločase byla hra podobná jako v prvním, domácí střelci daleko lépe zakončovali své akce a své vedení neustále navyšovali. Prvním střelcem po změně stran byl sice hostující Stolár, ale domácí nepolevovali, Tříbrankové vedení vrátil na domácí stranu Klusáček. Poslední šance hostů na případný zvrat přinesla branka Kvapila, ale byl to jen záchvěv. V následující pětiminutovce domácí trefili 4x branku Čechie, když se trefili Hrdlička, 2x Rossler a Peška svým zkompletovaným hattrickem vstřelil desátou branku svého celku. V závěru ještě padly dvě branky, po jedné na obou stranách, za hosty snížil Zelenka a střelecký účet završil svým druhým gólem Procházka. První výhra pro Hrasl, celkem pět jeho hráčů zatím pravidelně sbírá body, Peška, Kuba, Klusáček, Landvojtovič J. ml. a Rossler. U hostí drží stabilní produktivitu jen Kubenka.

Ostatní výsledky zápasů DIVIZE A včetně aktuální tabulky najdete zde.