OFICIÁLNÍ STATISTIKY A REPORTÁŽ Z VÝHRY NAD SLATINOU

Autor: , 4.11.2016

Ve 4.kole DIVIZE A jsme zvítězili na palubovce silného celku Slatiny a domácím nadělili desítku. Níže si můžete přečíst statistiky a oficiální reportáž ze zápasu z webu soutěže.

Realvestav Slatina – RSC Čechie Slaný 5 : 10 (4 : 7)

Domácí Realvestav přenechal všechny body Čechii, domácí zlomilo vyloučení kapitána Paluky. Nováček ze Slatiny měl přímo skvostný vstup do utkání, využil nekoncentrovanosti soupeře a vstřelil dvě rychlé branky, nejprve se trefil lídr aktivity Jeřábek a pár vteřin poté i kapitán Paluka. Hosté, hrající v kompletním složení, se však velice brzy oklepali a nestárnoucí Kvapil dvěma zásahy (pokaždé mu asistoval Chaloupka) v 8 minutě srovnal stav. To ještě nebylo od hostů vše, minutu po vyrovnání je poslal do vedení krásnou střelou Kubenka. Další pasáž byla ve znamení penalt, po jedné na každé straně, obě byly úspěšně zakončeny. Nejprve zařídil vyrovnání z penaltové značky domácí Paluka a po 13 minutách hry posunul hostitelský tým do vedení Ludvík. To však bylo z domácí strany, co se týče gólové aktivity do poločasu vše. Vedení Realvestavu trvalo jen krátce, z penalty se trefil hostující Chaloupka. Poslední čtvrtina prvního dějství přinesla rozuzlení celého utkání. Hosté svému soupeři utekli o tři branky, které vstřelili Jiránek, Švásta a Kvapil (zkompletoval hattrick) během tří minut. Tento stav neunesl domácí kapitán Paluka a zcela zbytečně se nechal vyloučit v přerušené hře po vražení do soupeře, jednu vteřinu před poločasovým hvizdem. Tím byla zcela otupena domácí ofenziva. Hosté nabídnutou přesilovku po změně stran nevyužili, ale stále měli slibný náskok, který domácí, pokračující jen s jedním hráčem na střídání, nebyli schopní zvrátit. Osmou trefu hostů přidal po 28 minutách Švásta. Hosté trochu polevili a několikrát nechali vyniknout svého gólmana Kudrnu. V závěrečné desetiminutovce hosté přidali další dvě branky, trefil se podruhé v utkání Kubenka a desátý zářez zařídil Jiránek. Domácí se v koncovce po přestávce trápili, nevyužili ani dva 10mPK a tím snahu o nějaký zvrat úplně pohřbili, až minutu před koncem upravil stav kosmeticky Tenkl T. Realvestav si tak připsal první bodovou ztrátu, tři její lídři, Paluka, Tenkl T. a Jeřábek pokračují v bodové aktivitě z každého utkání (pokračovat však bude již jen dva z nich). Čechie odčinila předchozí vysokou porážku a třetí výhra v soutěži ji drží v horní polovině tabulky, jejím pravidelným sběratelem bodů v aktivitě je Kubenka.

Rozhodčí: Svoboda Richard (8,3), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 50 Místo konání: SH BIOS Kladno Datum konání: 30. 10. 2016 Výkop: 19:30 AF: D 5/3 – H 4/7
Branky (asistence): 1. Jeřábek Jan (Paluka Lukáš), 2. Paluka Lukáš (Tenkl Tomáš), 9. Paluka Lukáš, 13. Ludvik Jan (Tenkl Tomáš), 39. Tenkl Tomáš (Ludvik Jan) – 5. Kvapil Tomáš (Chaloupka David), 8. Kvapil Tomáš (Chaloupka David), 9. Kubenka Petr (Jiránek Jakub), 13. Chaloupka David, 16. Jiránek Jakub, 17. Švásta Ondřej (Jiránek Jakub), 18. Kvapil Tomáš (Chaloupka David), 28. Švásta Ondřej (Zelenka Martin), 30. Kubenka Petr (Zelenka Martin), 38. Jiránek Jakub (Švásta Ondřej)
ŽK: Ludvik Jan – Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš ČK: Paluka Lukáš – 0

Realvestav Slatina: Kozel Michal – Paluka Lukáš, Krpec Martin, Ludvik Jan, Tenkl Tomáš, Tenkl Martin, Vašák Miloslav, Jeřábek Jan
RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Hafenrichter Pavel, Vrchlavský Miloš, Mrština Bohumil, Kubenka Petr, Zelenka Martin, Švásta Ondřej, Chaloupka David, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš

Nejlepší hráči: Švásta O., Kudrna M., Kvapil T. (všichni Čechie)

Ostatní výsledky a tabulka soutěže, kde jsme po 4.kole čtvrtí jsou k vidění zde.