OFICIÁLNÍ STATISTIKY A REPORTÁŽ Z PROHRY S TURNOVEM

Autor: , 10.11.2016

V 5.kole DIVIZE A jsme bohužel na domácí palubovce nestačili na vedoucí celek soutěže a prohráli s Turnovem 3:8. Níže si můžete přečíst statistiky a oficiální reportáž ze zápasu z webu soutěže.

RSC Čechie Slaný – TJ FC Dalmach Turnov 3 : 8 (2 : 4)

Dalmach vyhrál přesvědčivě na slánské palubovce u Čechie, která svého soupeře zlobila jen v úvodních minutách, obrat skóre nastartoval turnovský Špína. Hráči exdruholigového Dalmachu se v prvních minutách hry seznamovali s menší hrací plochou. Této adaptace využili domácí ke vstřelení úvodní branky v 6 minutě Kubenkou. Vedení však trvalo jen dvě minuty, než přišly dvě slepené branky Špíny (u obou asistoval Bangha a padly během 25 vteřin), kterými zařídil obrat. Pojistku vedení přidal během pár vteřin ještě Kratochvíl. Po čtvrthodině hry sice domácí Švásta vstřelil kontaktní branku, ale klid do poločasové přestávky vnesl hostům Šimek, který vrátil dvoubrankové vedení na turnovskou stranu. Hosté postupně převzali iniciativu, byli lepším celkem, byla na nich znát větší sehranost a i v kombinaci svého hostitele převyšovali. Ihned v úvodní minutě druhého dějství navýšil vedení hostů Bangha. Trochu naděje vnesla do domácích řad branka Chaloupky z 23 minuty, ale to bylo ze strany čechistů vše. V závěrečné desetiminutovce hosté trefili domácí svatyni ještě 3x a odvezli si tak domů poměrné hladkou výhru. Šestou branku Dalmachu přidal po půlhodině hry Šimek, vzápětí dokonal svůj hattrick Špína a čtyři minuty před závěrečným hvizdem uzavřel skóre Krejčík. Dalmach tak zůstává lídrem soutěže (společně s Olmypikem B), co do počtu získaných bodů má absolutně nejširší kádr soutěže, podílelo se na nich již 21 hráčů. Čechie doma poprvé padla a o jednu příčku si v tabulce pohoršila, nyní je pátá, její hráč Kubenka nadále drží 100% bodovou aktivitu.

Rozhodčí: Macháček Jiří (8,3), Tuček Michal (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 6. 11. 2016 Výkop: 11:00 AF: D 5/4 – H 5/5
Branky (asistence): 6. Kubenka Petr (Švásta Ondřej), 15. Švásta Ondřej (Stolár Juraj), 23. Chaloupka David (Stolár Juraj) – 7. Špína Marcel (Bangha Marek), 8. Špína Marcel (Bangha Marek), 9. Kratochvíl Tomáš, 17. Šimek Jiří, 21. Bangha Marek (Lamač Štěpán), 30. Šimek Jiří, 31. Špína Marcel (Bangha Marek), 36. Krejčík Aleš
ŽK: Kubenka Petr – Hyka Miroslav, Lamač Štěpán

RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Hafenrichter Pavel, Chadima Miroslav, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Chaloupka David, Kubenka Petr, Stolár Juraj, Mrština Bohumil
TJ FC Dalmach Turnov: Hyka Miroslav – Krejčík Aleš, Šteffan Jiří, Šimek Jiří, Tvrdý Vojtěch, Špína Marcel, Kratochvíl Tomáš, Lamač Štěpán, Bangha Marek
Nejlepší hráči: Kudrna M. (Čechie), Špína M., Lamač Š. (oba Dalmach)

Ostatní výsledky a tabulka soutěže, kde jsme po 4.kole čtvrtí jsou k vidění zde.