STATISTIKY Z PROHRY S TEPLICEMI…

Autor: , 23.11.2016

V 7.kole DIVIZE A jsme bohužel na domácí palubovce nestačili na velmi kvalitní celek Svarog FC Teplice a prohráli vysokým rozdílem 3:14. Níže si můžete přečíst statistiky a oficiální reportáž ze zápasu z webu soutěže.

RSC Čechie Slaný – Svarog FC Teplice 3 : 14 (2 : 7)

Teplický Svarog deklasoval domácí slánskou Čechii 14- ti gólovým přídělem, hostitelský celek vzdoroval jen úvodní čtvrthodinu. Velmi slušně hrané utkání, oboustranně ohleduplné. Již v úvodní minutě šli hosté do vedení Černým, ale velice brzy bylo srovnáno, to zařídil Stolár. Ovšem hosté si vrátili po další minutě hry vedení Beranem a tato úvodní branková smršť dala předtuchu divokému skóre, což se také později ukázalo. Na druhé vedení Svarogu ještě domácí odpověděli vyrovnávací brankou Průchy, ale po čtvrthodině hry hosté převzali iniciativu na hrací ploše a ještě do poločasového hvizdu trefili pětkrát domácí branku během pěti minut. Brankostroj začal Žák, následovaly dvě trefy Černého, čímž si zkompletoval svůj hattrick již po 17 minutách hry, a těsně před přestávkou ještě navýšili vedení Kodeš a Kunzl. Ani tento luxusní náskok nepřinesl polevení aktivity hostů, kteří po změně stran pokračovali v nastoleném trendu. Během úvodní šestiminutovky druhé časti hry trefili desítku, osmou branku vstřelil Potměšil, devátou Baran a dvouciferné vedení zařídil Pour. Domácí se trefili ve 2 poločase jen jednou, kdy svou druhou branku vstřelil Stolár, ale to bylo z hostitelské strany vše. Závěrečná čtvrtina utkání přinesla další navýšení skóre hostů, Pour se trefil v tomto utkání podruhé, stejně tak Žák s Beranem a mezi střelce se zapsal i Kulhánek. Svarog tak stále nepoznal hořkost porážky a posunul se již na druhé místo, má ve svém středu hned čtyři hráče, kteří bodovali v šesti utkáních s celkových sedmi, Černého, Berana, Barana a Kodeše.

Rozhodčí: Vážan Radek (8,4), Češek Milan (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 30 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 20. 11. 2016 Výkop: 11:00 AF: D 3/3 – H 4/5
Branky (asistence): 2. Stolár Juraj (Kubenka Petr), 7. Průcha Josef (Kubenka Petr), 28. Stolár Juraj (Jiránek Jakub) – 1. Černý David (Kunzl Tomáš), 3. Beran Ladislav (Žák Alexandr), 14. Žák Alexandr (Kodeš Karel), 15. Černý David, 17. Černý David (Žák Alexandr), 19. Kodeš Karel (Beran Ladislav), 20. Kunzl Tomáš (Žák Alexandr), 22. Potměšil Pavel (Černý David), 23. Baran Jiří (Černý David), 26. Pour Vít (Beran Ladislav), 30. Pour Vít (Beran Ladislav), 32. Kulhánek Martin, 33. Žák Alexandr (Potměšil Pavel), 34. Beran Ladislav (Žák Alexandr)
ŽK: Jiránek Jakub – 0

RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Kvapil Tomáš, Jiránek Jakub, Švásta Ondřej, Chaloupka David, Kubenka Petr, Průcha Josef, Stolár Juraj
Svarog FC Teplice: Číhal Daniel, Novák Radek – Kodeš Karel, Baran Jiří, Beran Ladislav, Kulhánek Martin, Kunzl Tomáš, Černý David, Pour Vít, Potměšil Pavel, Žák Alexandr Nejlepší hráči: Žák A., Pour V., Beran L. (všichni Svarog)