Z PŘÍBRAMI BOHUŽEL BEZ BODŮ…

Autor: , 30.11.2016

V pátek 25.listopadu jsme v příbramské sportovní hale bohužel nestačili v 8.kole DIVIZE A na domácí Legii a odjeli domů s prázdnou. Prohráli jsme bohužel poněkolikáté v řadě a klesáme tabulkou, ale teď v neděli 4.prosince nás čeká na domácí půdě důležité utkání s posledním celkem Třebenic, věříme, že opět zabodujeme. Níže přinášíme oficiální report webu soutěže a statistiky.

Legie Příbram – RSC Čechie Slaný 9 : 4 (5 : 2)

Legie so poradila s Čechií, hosté hráli se svým hostitelem vyrovnanou partii jen na začátku druhého dějství. Utkání tradičních soupeřů rozhodli ve svůj prospěch domácí. Legionáři měli výborný začátek, když se již ve 2 minutě brankami „přes kopírák“ ujali góly Zákouckého V. po přihrávkách Venty vedení 2:0. Hosté vzápětí snížili Stolárem, ale byli to opět domácí, kteří navýšili své vedení, v 10 minutě se trefili kapitán Šperer a z penalty gólman Vančát. Vzápětí si dovolil jinak výborný gólman Vančát výlet s míčem do pole, v souboji s protihráčem míč ztratil a v tísni si vstřelil vlastence. Legionářům se pak začala dařit kombinace, hráli z chutí a když se ve 20 minutě ještě trefil Venta, šla obě mužstva do poločasové přestávky se skórem 5:2. Začátek druhého poločasu přinesl vyrovnanou hru a v 25 minutě dostal hosty do hry svou druhou brankou Stolár. Legionáři se v této době sice přesnými kombinacemi dostávali na dostřel slánské branky, ale střely jen těsně míjely svatyni brankáře Pflégra. Až v závěrečné desetiminutovce domácí prolomili střeleckou smůlu, dvěma góly Chytky a brankou Venty navýšili vedení. Hosté ještě jednou snížili v závěru utkání Chaloupkou, ale skóre uzavřeli domácí Mezerou, který proměnil 10mPK. Vítězství Legie je plně zasloužené. S výjimkou začátku druhého poločasu měli domácí trvalou převahu, dobře kombinovali a dařila se jim i střelba. Spolehlivě bránili a uhlídali kanonýra hostů Kvapila. V poli se dařilo Mezerovi, Valtovi a Špererovi. Hosté podali snaživý výkon, ale tentokrát rozjetým legionářům při vší snaze nestačili. Oprávněně se zlobili na rozhodčího Petáka, který neměl svůj den a po nedopískaném 6 AF odpustil hostům v 15 minutě 10mPK a naopak čistý souboj o míč ve 27 minutě posoudil nesprávně jako faul hostí. Legie přerušila sérii tří zápasů bez výhry a poskočila na sedmé místo. Čechie natáhla sérii porážek v řadě na číslo 4 a klesla na devátou pozici, pravidelným sběratelem bodů je jen Kubenka, který odehrál sedm utkání z osmi.

Rozhodčí: Peták Jan (8), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 25 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 25. 11. 2016 Výkop: 20:15 AF: D 5/5 – H 6/7
Branky (asistence): 2. Zákoucký Vojtěch (Venta Václav), 3. Zákoucký Vojtěch (Venta Václav), 10. Šperer Josef (Zákoucký Vojtěch), 11. Vančát Milan, 20. Venta Václav, 31. Chytka František, 35. Venta Václav (Zákoucký Vojtěch), 36. Chytka František (Šperer Josef), 39. Mezera Petr – 9. Stolár Juraj (Chaloupka David), 12. vlastní, 28. Stolár Juraj (Hafenrichter Pavel), 37. Chaloupka David (Mrština Bohumil)
ŽK: Šperer Josef, Kvasnica Michael, Šimák Ladislav – Hafenrichter Pavel, Stolár Juraj, Švásta Ondřej, Mrština Bohumil

Legie Příbram: Vančát Milan – Šperer Josef, Kvasnica Michael, Šimák Ladislav, Chytka František, Valta Michal, Zákoucký Vojtěch, Mezera Petr, Venta Václav
RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav – Hafenrichter Pavel, Chaloupka David, Kvapil Tomáš, Stolár Juraj, Švásta Ondřej, Bůžek Luboš, Jiránek Jakub, Mrština Bohumil

Nejlepší hráči: Venta V., Zákoucký V. (oba Legie), Stolár J. (Čechie)

Výsledky ostatních zápasů a tabulka, kde jsme spadli až na 9.příčku jsou k vidění zde.