STATISTIKY Z VÝHRY V 11.KOLE NAD KOLÍNEM

Autor: , 6.1.2017

Trochu později, omlouváme se, ale přes svátky jsme jaksi příliš nefungovali a navíc mělo naše vedení včetně admina fůru jiných starostí s registrací nového spolku – více o tom v samostatné novince 😉 přinášíme takto ofiko statistiky z naší výhry v 11.kole včetě ofiko reportáže z webu soutěže a těšíme se v neděli na viděnou na 12.kole a utkání proti Rakovníku.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

RSC Čechie Slaný – SKP Kolín 7 : 5 (3 : 3)

Počáteční přetahovanou ve skóre mezi domácí Čechií a kolínským SKP rozhodl nakonec čistým hattrickem pro slánský celek Chaloupka. Vyrovnané, kvalitní utkání a především velice bojovné utkání dvou sousedů v tabulce přineslo hodně zvratů ve skóre. Do vedení se dostali ve 4 minutě hosté kapitánem Slezákem, ale ještě v téže minutě srovnal prakticky ihned po rozehrání, z protiútoku Kubenka. Po 11 minutách poslal domácí do prvního vedení Stolár, ale po čtvrthodině hry přišly dvě přesné trefy hostů a skóre bylo opět na jejich straně. Vyrovnání trefil Seifert a o minutu později přesně zacílil Kotek. Domácí však rychle kontrovali druhým gólem Kubenky a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhé části hry se hostitelskému celku podařil dvoubrankový trhák od Mrština a Chaloupky, ale ani ten ještě nebyl rozhodující. Hosté využili většího počtu akumulovaných faulů domácích, proměnili oba nabídnuté 10mPK Živným a tak 4 minuty před koncem bylo opět srovnáno. Kolínskou radost však zkalil domácí Chaloupka, který ve 37 minutě poslal svou druhou brankou svůj celek do dalšího vedení a v poslední minutě trefil pojistku vedení čistým hattrickem. Hosté reklamovali před tímto závěrečným gólem utkání nedovolený zákrok domácího hráče, rozhodčí, který stál přímo u inkriminované situace, na ni měl však jiný názor. Čechie si připsala pátou výhru v soutěži a zůstává na sedmé pozici, má hráče Kubenku, který bodoval v deseti z jedenácti odehraných utkání a v posledních zápasech získával pravidelně body i Chaloupka s Mrštinou. SKP získalo na venkovních palubovkách jen 4 body a nyní si o jedno místo pohoršilo, je deváté, v posledních utkání získává pravidelně body jen kapitán Slezák.

Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Macháček Jiří (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 18. 12. 2016 Výkop: 11:00 AF: D 4/7 – H 4/4
Branky (asistence): 4. Kubenka Petr (Mrština Bohumil), 11. Stolár Juraj, 18. Kubenka Petr (Stolár Juraj), 23. Mrština Bohumil, 24. Chaloupka David (Švásta Ondřej), 37. Chaloupka David, 40. Chaloupka David – 4. Slezák Lukáš (Funda Ladislav), 16. Seifert Lukáš (Funda Ladislav), 17. Kotek Michal (Funda Ladislav), 34. Živný Lukáš, 36. Živný Lukáš
ŽK: Hafenrichter Pavel, Kvapil Tomáš, Jiránek Jakub, Chadima Miroslav – Kotek Michal, Kovařík Jakub

RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Hafenrichter Pavel, Kvapil Tomáš, Kubenka Petr, Jiránek Jakub, Stolár Juraj, Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Chaloupka David, Švásta Ondřej
SKP Kolín: Kašpar Jiří – Slezák Lukáš, Funda Ladislav, Živný Lukáš, Seifert Lukáš, Kotek Michal, Kovařík Jakub, Škopek Michal

Nejlepší hráči: Kubenka P., Chaloupka D. (oba Čechie), Funda L. (SKP)