DOPLNĚNÍ STATISTIK VČETNĚ REPORTU Z UTKÁNÍ SE SLATINOU

Autor: , 8.2.2017

S menším zpožděním přinášíme oficiální statistiky a oficiální reportáž z webu soutěže z 15. kola DIVIZE A, kdy jsme po tuhém boji v hodně okleštěné sestavě bohužel prohráli s celkem Realvestavu Slatina.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

RSC Čechie Slaný – Realvestav Slatina 6 : 9 (3 : 5)

Přetahovanou o skóre nakonec zvládl lépe na palubovce Čechie Realvestav přesnější koncovkou v závěrečných třech minutách utkání, hosty režírovala dvojice Paluka, Jeřábek. Domácí hráči měli výborný vstup do soutěže, již ve 2 minutě otevřel skóre zápasu Stolár a o minutu později navýšil vedení hostitelského celku Kubenka. Hosté kontrovali po 6 minutách hry kapitánem Palukou. Domácím se podařilo ještě druhou trefou Kubenky vrátit dvoubrankové vedení, ale od 10 minuty hry hosté převzali iniciativu a ještě do přestávky otočili skóre na svoji stranu. Kontaktní branku vstřelil Jeřábek a v posledních třech minutách první půle hosté dokonali obrat. Nejprve Hanučšík srovnal stav a poprvé hosty poslal do vedení svým druhým gólem Jeřábek. Vedení hostů ještě stihl potvrdit dalším zásahem Tenkl M. Po změně stran měli domácí opět skvělý úvod. Nejprve Stolár svým druhým gólem, tentokrát z penalty, snížil na 4:5. O minutu později Mrština srovnal stav a Stolár svým zkompletovaným hattrickem po 6 minut druhé části hry přivodil další obrat ve skóre. To však bylo z domácí strany vše. S tím to nepříznivým stavem se nesmířil slatinský kapitán Paluka a dvěma góly si také dal dohromady hattrick a strhl jím i vedení na stranu svého celku. V závěru ještě hosté přidali dvě pojistky, Jeřábek si také zkompletoval hattrick a v poslední minutě se trefil i brankář Realvestavu Šídlo. Realvestav z posledních pěti utkání získal 12 bodů a drží si nadále umístění v horní části tabulky, je šestý, má Jeřábka (opětovného lídra aktivity) stále se 100% bodovou aktivitou, kterému dobře sekunduje i kapitán Paluka, třetí hráč aktivity, který bodoval ve všech svým utkání, ve kterých nastoupil (vynechal tři kola). Čechie v odvetách ještě nevyhrála (získala jen jeden bod) ale stále figuruje na 7 příčce, dotahují se k ní však celky pod ní, má Kubenku, který bodoval ve všech svých odehraných utkání (vynechal jen 8 kolo), posledních 8 kol boduje také Mrština, nejlepším střelcem klubu je Stolár s 18 góly.

Rozhodčí: Franko Štefan (8,1), Vážan Radek (8) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 29. 1. 2017 Výkop: 11:00 AF: D 2/5 – H 4/5

Branky (asistence): 2. Stolár Juraj (Mrština Bohumil), 3. Kubenka Petr (Mrština Bohumil), 9. Kubenka Petr (Chadima Miroslav), 23. Stolár Juraj, 24. Mrština Bohumil (Kubenka Petr), 26. Stolár Juraj (Švásta Ondřej) – 6. Paluka Lukáš (Jeřábek Jan), 9. Jeřábek Jan (Paluka Lukáš), 17. Hanuščík Jakub (Paluka Lukáš), 18. Jeřábek Jan (Paluka Lukáš), 19. Tenkl Martin (Morávek Ondřej), 32. Paluka Lukáš (Klempt Kamil), 37. Paluka Lukáš (Klempt Kamil), 38. Jeřábek Jan (Majer Jiří), 40. Šídlo Kamil
ŽK: Kubenka Petr, Chadima Miroslav, Hejkal Aleš – Tenkl Martin ČK: Švásta Ondřej – 0

RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Žák Pavel, Kubenka Petr, Stolár Juraj, Mrština Bohumil, Švásta Ondřej, Chadima Miroslav, Hejkal Aleš
Realvestav Slatina: Šídlo Kamil – Paluka Lukáš, Morávek Ondřej, Hanuščík Jakub, Klempt Kamil, Majer Jiří, Tenkl Martin, Vašák Miloslav, Jeřábek Jan

Nejlepší hráči: Jeřábek J., Paluka L. (oba Realvestav), Vošmík P. (Čechie)