NAŠI DOROSTENCI VYHLÁŠENI NEJLEPŠÍMI HRÁČI UTKÁNÍ

Autor: , 15.2.2017

aneb OFICIÁLNÍ STA.TISTIKY Z DOMÁCÍ VÝHRY NAD MĚLNÍKEM

V 17. kole jsme na domácí palubovce hostili vedoucí celek DIVIZE A, silný tým SK Olympik Mělník a jako druzí v celé soutěži ho dokázali porazit – viz.předminulá novinka a naše reportáž z utkání. Pro pořádek přinášíme slíbené statistiky a oficiální reportáž z webu soutěže.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

RSC Čechie Slaný – SK Olympik Mělník B 7 : 5 (5 : 1)

Čechie zaskočila lídra Olympik B hned v úvodu a ještě do přestávky získala rozhodující náskok, snaha hostů po změně stran již ztrátu nedohnala. Na toto utkání přijeli hosté v roli jasného favorita, který s přehledem vládne tabulce. Utkání začalo ve vysokém tempu. Na domácích hráčích bylo vidět, že nechtějí v tomto utkání hrát druhou roli. Již ve 2 minutě se ujali vedení Bůžkem po hezké kombinaci. Po vstřelení branky pokračoval jejich tlak, se kterým se favorit nedokázal vyrovnat. Domácí hráli soustředěně a předvedli několik pohledných akcí, po kterých navýšili své vedení. Po pěti minutách se trefil Průcha a o chvíli později již měli hosté tříbrankové manko, po trefě Náprstka. Hosté se střelecky probudili až ve 12 minutě Prejsou, to však bylo do přestávky z jejich strany vše. Hostitelský celek pokračoval v dobré a konsolidované hře, která mu vynesla ještě vylepšení skóre. Po čtvrthodině hry zvýšil vedení Kubenka a před poločasovým hvizdem zařídil luxusní čtyřbrankový náskok Řehák. Druhé dějství přineslo podobný obraz hry jako v prvním poločase, jen se přiostřily osobní souboje a více se jiskřilo na obou stranách. Další pojistku, dvě minutu po přestávce přidal svým druhým gólem Řehák. Hosté to však ještě nezabalili, dvěma slepenými góly přinesli naději, trefil se Prejsa svým druhým gólem a Malák. Po 27 minutách hry si ale hosté dali vlastence. V závěrečné desetiminutovce se hosté ještě dvakrát prosadili, ale byla to již jen kosmetická úprava skóre Veselým a Prejsou, který si zkompletoval hattrick. Překvapení kola, v podobě druhé prohry Olympiku B v soutěži, bylo na světě. Čechie čekala na výhru celých šest kol a znamená posun na osmou pozici, nejlepšími střelci jsou Kubenka a Stolar, oba se trefili 18x. Olympik B přerušil sérii tří výher v řadě, ale jeho náskok na čele je stále pohodový, kapitán Veselý figuruje na 6 místě aktivity s 25 góly.

Rozhodčí: Vážan Radek (8,1), Češek Milan (8) Delegát: Švagr Roman Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 12. 2. 2017 Výkop: 11:00 AF: D 4/5 – H 2/4

Branky (asistence): 2. Bůžek Luboš (Řehák Zdeněk), 5. Průcha Josef (Řehák Zdeněk), 8. Náprstek Radek (Kubenka Petr), 13. Kubenka Petr, 17. Řehák Zdeněk (Průcha Josef), 22. Řehák Zdeněk (Bůžek Luboš), 27. – 12. Prejsa Tomáš (Slezák Daniel), 24. Prejsa Tomáš (Trubička Jaroslav), 25. Malák Marek (Prejsa Tomáš), 29. Veselý Martin (Malák Marek), 36. Prejsa Tomáš (Malák Marek)
ŽK: Mrština Bohumil – 0

RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal, Pflégr Václav – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Bůžek Luboš, Kubenka Petr, Průcha Josef, Řehák Zdeněk, Náprstek Radek
SK Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel – Veselý Martin, Benda Karel, Hyka Petr, Trubička Jaroslav, Lelek Lukáš, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Kuzmeniuk Tomáš, Slezák Daniel

Nejlepší hráči: Řehák Z., Náprstek R. (oba Čechie), Veselý M. (Olympik B)

Ostatní výsledky a tabulka, kde jsme poskočili na 8. místo, přímým odkazem zde.