DALŠÍ DŮLEŽITÁ VÝHRA V BOJI O ZÁCHRANU

Autor: , 8.3.2017

Na palubovku beznadějně posledního a již sestupujícího celku Třebenic jsme si měli dojet pro povinné tři body, což se nakonec podařilo, ale žádná procházka růžovým sadem to rozhodně nebyla, i když tomu první půle, kterou jsme vyhráli 4:0 nasvědčovala. Druhý poločas byl podstatně horší, ale nakonec jsme i další zápas v poslepované sestavě v sedmi lidech dokázali zvítězit a získal další cenné tři body. V tabulce zůstáváme i vzhledem k ostatním výsledkům stále na 7.příčce a již bezpečně víme, že neskončíme (i kdyby Brandýsek obě utkání vyhrál) vzhledem k lepšímu vzájemnému zápasu jedenáctí. Ovšem zachráněni stále ještě definitivně nejsme, nevíme totiž, kolik celků bude sestupovat – vše můžeme potvrdit již v neděli 12.3., kdy hostíme Benešov. Níže jsou zápasová fakta, podrobné statistiky přineseme v další novince.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

Ludis Team Třebenice – RSC Čechie Slaný 6:7 (0:4)
Branky: Baran Jiří 2, vlastní, Prágl Miroslav, Hurt Vojtěch, Hegenbart Václav – Kvapil Tomáš 3, Bůžek Luboš 2, Stolár Juraj, Průcha Josef; Rozhodčí: Novotný Jan (8.3), Lasch Jiří (8.3); Delegát: Kirilák Jiří; ŽK: Hurt Vojtěch – Kvapil Tomáš, Stolár Juraj; 30 diváků

Sestava: Kudrna – Jiránek, Kvapil, Stolár, Průcha, Bůžek, Hejkal