KONEČNÁ TABULKA DIVIZE A & STATISTIKY Z UTKÁNÍ S KOLÍNEM

Autor: , 23.3.2017

Přinášíme oficiální statistiky a oficiální reportáž z webu soutěže z 22. kola DIVIZE A a také konečnou tabulku – nakonec to pro nás dopadlo dobře.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

SKP Kolín – RSC Čechie Slaný 6 : 6 (2 : 4)

Duel mezi domácím SKP a Čechií nepoznal vítěze, hosté promarnili dvojí tříbrankové vedení, domácí za vytouženým bodem tahal kapitán Slezák. Úvod byl velmi opatrný, na první změnu skóre se čekalo celých 9 minut a byli to hosté, kteří šli do vedení kapitánem Mrštinou. O chvilku později se hosté radovali podruhé, trefil se brankář Kudrna a vzápětí to již bylo 0:3 po střele Chaloupky. Domácí dostala do hry tvrdá hra soupeře, již ve 14 minutě dostali výhodu 10mPK, který proměnil Živný a ten samý hráč trefil tři minuty před přestávkou i kontaktní branku. Hosté šli nakonec do poločasové přestávky s dvoubrankovým vedením, také oni využili nabídky 10mPK, který proměnil Stolár. Po změně stran udeřili hosté popáté Stolárem a už se zdálo, že si odvezou všechny body. Proti byl však domácí kapitán Slezák, který zavelel k velkému náporu, svými dvěma slepenými góly vrátil svůj celek opět do hry. Devět minut před koncem se domácí dočkali kýženého vyrovnání Hejdukem. Hosty si brzy dostal opět do vedení Řehák, ale domácí kapitán Slezák připravil ve 36 minutě akci, na jejímž konci byl Seifert, který domácím zajistil potřebný a zasloužený bod. SKP má domácí bilanci 5 2 4 a skončil těsně nad sestupovým pásmem, na 10 místě, nejlepšími hráči jsou Slezák L. 42 (27+15), Seifert L. 28 (16+12) a třetí je Kovařík J. 19 (11+8). Čechie má venku tři výhry a skončila osmá, nejlepším v aktivitě je Stolár J. 34 (23+11), další je Kubenka P. 31 (18+13) a třetí je Mrština B. 23 (12+11).

Rozhodčí: Černý Martin (8,4), Tylchert Michal (8,4) Delegát: Trlida Zdeněk Diváků: 15 Místo konání: SH Kolín Datum konání: 18. 3. 2017 Výkop: 20:00 AF: D 6/3 – H 7/5
Branky (asistence): 14. Živný Lukáš, 17. Živný Lukáš (Slezák Lukáš), 23. Slezák Lukáš (Funda Ladislav), 25. Slezák Lukáš (Živný Lukáš), 31. Hejduk Zdeněk (Navrátil Jakub), 36. Seifert Lukáš (Slezák Lukáš) – 9. Mrština Bohumil (Stolár Juraj), 12. Kudrna Michal, 14. Chaloupka David (Řehák Zdeněk), 20. Stolár Juraj, 23. Stolár Juraj (Kudrna Michal), 33. Řehák Zdeněk (Kvapil Tomáš)
ŽK: 0 – Kvapil Tomáš

SKP Kolín: Kašpar Jiří – Slezák Lukáš, Funda Ladislav, Kotek Michal, Seifert Lukáš, Živný Lukáš, Navrátil Jakub, Hejduk Zdeněk, Kovařík Jakub, Šváb Tomáš
RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Mrština Bohumil, Kvapil Tomáš, Chaloupka David, Danylych Denys, Průcha Josef, Stolár Juraj, Řehák Zdeněk, Náprstek Radek

Nejlepší hráči: Živný L. (SKP), Stolár J., Kudrna M. (oba Čechie)