STATISTIKY Z ÚVODNÍCH LETOŠNÍCH DVOU KOL

Autor: , 18.1.2018

Níže přinášíme ohlédnutí za 12. a 13.kolem Středočeského krajského přeboru a oficiální reporty a statistiky z webu soutěže. Vše o výhře nad kladenským Brazilem i prohře se slánským MCE najdete níže.

26952279_10156041618511489_8376636040618146202_o

FC Brazil Kladno – RSC Čechie Slaný 4 : 11 (0 : 7)

Slánská Čechie si vyšlápla u kladenského Brazilu a nasypala mu 11 branek, hosté rozhodli ještě do přestávky, zdobila je vysoká produktivita, domácí střelci se probudili pozdě, až po změně stran, Kvapil s Kroutilem se trefili 4x. První poločas byl zcela v režii hostů, již v 5 minutě dal o sobě poprvé vědět kanonýr Kvapil. Když po deseti minutách hry hosté přidali další dvě branky, podruhé se prosadil Kvapil a trefil se také Kroutil, tak ani to domácí hráče nenastartovalo k nějakému vzdoru. Jalovost v koncovce a další dvě branky v brazilské síti od Stolára a Mrštiny, domácí byli v poločase na ručník. Ani začátek druhého dějství nezachytili, přišli další dva góly Kroutila a hattrick byl na světě. Domácí vymazali nulu na svém kontě až ve 26 minutě hry Čampulkou, dále trochu zmírnili vysokou ztrátu góly Zelenky a Doležala. Jenže pak musel právě domácí Doležal předčasně pod sprchy, po půlhodině hry připravil Kvapil svým dalším zásahem mečbol na desítku pro Mrštinu. V závěru ještě padly branky na obou stranách, za domácí snižoval Dlouhý a skóre uzavřel Kroutil svým čtvrtým zásahem. Čechie získala venku svoji druhou výhru a zůstává na 7 místě, Kroutil se prostřílel na druhé místo v aktivitě 42 (32+10), bodoval i střílel branky ve všech svých šesti vystoupeních, na sedmém místě figuruje Mrština 31 (20+11), který také bodoval ve všem svých odehraných utkáních (vynechal jen dvě). Brazil doma utržil druhou 11 gólovou porážku a propadl se na 5 místo tabulky, nejlepším střelcem zůstává Neumann s 16 góly.

Rozhodčí: Kalcovský Jiří (), Stádník Vladimír Diváků: 23 Místo konání: SH BIOS Kladno Datum konání: 6. 1. 2018 Výkop: 14:30 AF: D 7/1 – H 2/1 Branky (asistence): 26. Čampulka David (Kott Tomáš), 27. Zelenka Martin (Čampulka David), 28. Doležal Jan (Dlouhý Pavel), 38. Dlouhý Pavel (Čampulka David) – 5. Kvapil Tomáš (Vošmík Petr), 10. Kvapil Tomáš (Švásta Ondřej), 11. Kroutil Radovan (Stolár Juraj), 15. Kvapil Tomáš (Řehák Zdeněk), 19. Stolár Juraj, 20. Mrština Bohumil, 23. Kroutil Radovan (Jiránek Jakub), 24. Kroutil Radovan, 30. Kvapil Tomáš (Jiránek Jakub), 34. Mrština Bohumil (Kvapil Tomáš), 40. Kroutil Radovan (Stolár Juraj)
ŽK: Neumann Radislav, Zelenka Martin, Čampulka David – 0 ČK: Doležal Jan – 0
FC Brazil Kladno: Obrcián Lukáš – Neumann Radislav, Zelenka Martin, Dlouhý Pavel, Šašek David, Doležal Jan, Kott Tomáš, Čampulka David, Nachtigal Lukáš RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Stolár Juraj, Kroutil Radovan, Řehák Zdeněk, Volgner Petr, Pospíšil Josef
Nejlepší hráči: Kvapil T., Kroutil R. (oba Čechie), Čampulka D. (Brazil)
———————————————————————————-

MCE Slaný – RSC Čechie Slaný 9 : 4 (6 : 3)

Slánské derby mezi MCE a Čechií zvládlo lépe MCE, hosté zlobili jen v úvodní desetiminutovce, dva trefené hattricky, Hansla a Nykla málem přivodily dvoucifernou výhru. Aktivněji vstoupili do utkání hosté, ale jako první inkasovali od Hansla. Po 10 minutách hry již hosté svou aktivitu přetavili i góly, nejprve srovnal Kvapil a o chvilku později je poslal do vedení Stolár. Poté však začal přebírat otěže zápasu hostitelský celek, který během 6 minut nasázel soupeři 5 branek v řadě, 2x se trefil Nykl, dále Pospíšil, Beneš a podruhé také Hansl. Soupeř kontroval jen jednou v poslední minutě druhou trefou Kvapila, více jim domácí nedovolili, ani po přestávce. Domácí hráči Nykl s Hanslem byli při střelecké chuti a oba zkompletovanými hattricky navýšili vedení svého celku až na 5 gólů. Hosté se ve druhé části hry trefili jen Benákem, čtyři minuty před koncem uzavřel střelecký účet svoji druhou brankou domácí Pospíšil. MCE se čtvrtou výhrou v řadě posunulo na druhé místo tabulky, nejlepším střelcem je Nykl s 20 góly. Čechie má venkovní bilanci 1 2 4 a zůstává na sedmé příčce, čtvrtým hráčem aktivity je Kroutil 42 (32+10).

Rozhodčí: Bázler Jiří (), Svoboda Richard Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 12.1.2018 Výkop: 20:45 AF: D 4/3 – H 6/3
Branky (asistence): 5. Hansl Filip, 12. Nykl Michal (Hansl Filip), 13. Pospíšil Miroslav ml., 15. Beneš Adam, 17. Hansl Filip, 18. Nykl Michal (Beneš Adam), 24. Nykl Michal (Danda Lukáš), 30. Hansl Filip, 36. Pospíšil Miroslav ml. (Snovický Jan) – 9. Kvapil Tomáš (Řehák Zdeněk), 11. Stolár Juraj, 20. Kvapil Tomáš (Chadima Miroslav), 32. Řehák Zdeněk
ŽK: Nykl Michal, Beneš Adam – 0
MCE Slaný: Pustai Simon – Snovický Jan, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Nykl Michal, Hansl Filip, Beneš Adam, Krampera David, Danda Lukáš, Říčka Jiří
RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Drbota Martin, Stolár Juraj, Řehák Zdeněk, Volgner Petr
Nejlepší hráči: Hansl F. (MCE), Kvapil T. (Čechie), Nykl M. (MCE)

Tabulka 13.kola a ostatní výsledky jsou k náhlednutí zde.