VÝHRA V MLADÉ BOLESLAVI GÓLEM Z POSLEDNÍ MINUTY

Autor: , 31.1.2018

Po zbytečné porážce v minulém kole se slaboučkým Rozdělovem zajížděl náš A-tým v 15.kole Středočeského krajského přeboru v neděli večer do Mladé Boleslavi a brankou Švásty z poslední minuty zvítězil 4:3.

27368290_10156077873796489_4005708335135016864_oFC Joga Ml. Boleslav – RSC Čechie Slaný 3:4 (1:1)

Domácí šli do vedení v 7.minutě, my odpověděli vyrovnávací brankou Volgnera po asistenci Kvapila deset minut poté. Půle tak skončila smírně. Úvod druhého dějství nám vyšel dokonale, když jsme v rozmezí 21.minuty vstřelili dvě branky. Nejprve se trefil Mrština po přihrávce Kvapila a poté druhý jmenovaný sám skóroval, když mu asistoval Chadima. Minutu nato však domácí kontrovali a ve 28.minutě se jim podařilo vyrovnat na 3:3. V závěru se však Boleslavští nechtěli spokojit s remízou a toužili získat všechny tři body. Jejich hra bez brankáře jim ale vůbec nevyšla a naopak se domácím jejich chamtivost vymstila. V poslední minutě totiž přišli o všechno, když se do jejich prázdné branky přes celé hřiště trefil náš Švásta a my si odvezli z Mladé Boleslavi cennou výhru 4:3

Branky: Karásek Milan, Novák Václav, Charvát Adam – Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Mrština Bohumil, Volgner Petr; Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin; ŽK: Výda Ladislav, Doležal Tomáš, Novák Václav – Mrština Bohumil; ČK: Doležal Tomáš – 0

Sestava: Vošmík – Mrština (c), Kvapil, Chadima, Volgner, Moravec, Řehák, Švásta; trenér Žák