STATISTIKY Z POSLEDNÍCH DVOU UTKÁNÍ A-TÝMU

Autor: , 9.2.2018

Níže přinášíme ohlédnutí za 15. a 16.kolem Středočeského krajského přeboru a oficiální reporty a statistiky z webu soutěže. Vše o výhře nad mladoboleslavskou Jogou i prohře s kladenskou Akademií najdete níže.

27629140_10156105354531489_1118488683461663990_o

FC Joga Ml. Boleslav – RSC Čechie Slaný 3 : 4 (1 : 1)

Slánská Čechie si veze hodně šťastnou výhru od mladoboleslavské Jogy, domácí sice smazali dvougólové manko, ale v závěru vlastní chybou nabídli všechny body soupeři, který touto nabídkou nepohrdl. Vyrovnané utkání dvou sousedů ze střední části tabulky přineslo změny ve skóre, zkušenější hosty řídila dvojice Kvapil, Chadima. Lépe začali domácí, kteří otevřeli skóre v 7 minutě. Hosté dokázali kontrovat vyrovnávací branku až tři minuty před přestávkou Volgnerem, a tak šly oba celky do poločasové přestávky za nerozhodného stavu. Hned v úvodu druhé části hry zaútočili hosté, kteří dvěma slepenými góly kapitána Mrštiny a Kvapila otočili skóre na svoji stranu. Za dalších 6 minut hry bylo opět srovnáno, zařídil to domácí Karásek. V závěru utkání, ale domácí ve snaze o vítězství trestuhodně chybovali a Švásta střelou přes celé hřiště do opuštěné domácí svatyně rozhodl o osudu tohoto zápasu. Domácí bodů ztratili také vyloučeného Doležala, který neunesl předčasný odchod ze hřiště a nevkusně počastoval rozhodčí, což mu vystaví stopku na delší dobu. Čechie vyhrála posedmé (venkovní bilanci 3 0 5) a patří ji sedmá příčka, pátým hráčem aktivity je Kroutil 43 (32+11), desítku aktivity uzavírá Mrština 35 (24+11). Joga poslední dva duely nezvládla a je šestá, nejlepším střelcem je Beran s 19.góly.

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš (), Černý Martin Diváků: 15 Místo konání: SH Mladá Boleslav, Zalužanská Datum konání: 28.1.2018 Výkop: 19:45 AF: D 6/3 – H 3/2
Branky (asistence): 7. Charvát Adam (Hodovanec Tomáš), 22. Novák Václav, 28. Karásek Milan (Novák Ondřej) – 17. Volgner Petr (Kvapil Tomáš), 21. Mrština Bohumil (Kvapil Tomáš), 22. Kvapil Tomáš (Chadima Miroslav), 40. Švásta Ondřej (Vošmík Petr)
ŽK: Výda Ladislav, Novák Václav – Mrština Bohumil ČK: Doležal Tomáš – 0
FC Joga Ml. Boleslav: Kroupa Jakub – Kučera Lubomír, Novák Ondřej, Výda Ladislav, Charvát Adam, Karásek Milan, Doležal Tomáš, Novák Václav, Cihlář Jan, Hodovanec Tomáš
RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Švásta Ondřej, Kvapil Tomáš, Moravec Rudolf, Volgner Petr, Řehák Zdeněk
Nejlepší hráči: Kvapil T. (Čechie), Charvát A. (Joga), Vošmík P. (Čechie)

—————————————————————————-

RSC Čechie Slaný – Akademie Kladno 6 : 9 (5 : 5)

Kladenská Akademie si veze výhru od slánské Čechie, na společné slánské palubovce se hrálo v 1 poločase hodně nervózní utkání a přišly velké obraty ve skóre, utkání nakonec rozhodl hostující Krpata čistým hattrickem v závěrečné devítiminutovce. Od začátku utkání hráči obou celků neustále diskutovali s rozhodčími a rozptylovali se tak od samotné hry. Domácí měli výborný úvod a již v prvních minutách 2x udeřili, skóre otevřel Kvapil a pojistku přidal Kroutil. Po deseti minutách hry se probudili hosté a třemi góly během dvou minut strhli vedení na svoji stranu, nejprve snižoval Krpata, vyrovnání zařídil Čičmanec a vedoucí branku Akademie vstřelil Zlata. Domácí kontrovali vyrovnávací trefou Jiránka, přetahovaná o vedení pokračovala, domácí se trefili Kvapilem a Kroutilem, hosté dostali výhodu dvou 10mPK, které proměnil Raulin, a tak šly oba celky do poločasové přestávky za nerozhodného stavu. Po přestávkové domluvě obou kapitánům se atmosféra na palubovce přeci jen zklidnila. Po třech minutách hry šli hosté do dalšího vedení Čičmancem, domácí kontrovali po půlhodině hry Kroutilem. Závěrečná pasáž hry patřila výhradně kladenskému Krpatovi, který třemi góly v řadě během 6 minut definitivně rozhodl tento dramatický duel. Akademie venku získala první výhru a poskočila na průběžné 6.místo tabulky, devátým hráčem aktivity je Raulin 38 (21+17). Čechie má domácí bilanci vyrovnanou 4 0 4 a klesla na osmou příčku, pátým hráčem aktivity je Kroutil 46 (35+11), který bodoval ve všech svých 8 odehraných utkáních.

Rozhodčí: Trlida Zdeněk (), Bázler Jiří Diváků: 30 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 4.2.2018 Výkop: 11:00 AF: D 7/4 – H 5/5
Branky (asistence): 1. Kvapil Tomáš, 2. Kroutil Radovan (Stolár Juraj), 12. Jiránek Jakub (Švásta Ondřej), 17. Kvapil Tomáš (Dlouhý Michal), 20. Kroutil Radovan (Řehák Zdeněk), 30. Kroutil Radovan (Mrština Bohumil) – 9. Krpata Jan (Zlata René), 10. Čičmanec Lukáš (Raulin (Balog) David), 11. Zlata René (Raulin (Balog) David), 13. Raulin (Balog) David, 20. Raulin (Balog) David, 23. Čičmanec Lukáš (Zlata René), 31. Krpata Jan (Rác Radek), 36. Krpata Jan (Čičmanec Lukáš), 37. Krpata Jan (Raulin (Balog) David)
ŽK: Kvapil Tomáš, Stolár Juraj – Raulin (Balog) David, Čičmanec Lukáš, Krpata Jan
RSC Čechie Slaný:Dlouhý Michal – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Kroutil Radovan, Švásta Ondřej, Stolár Juraj, Hrůnek Miroslav, Řehák Zdeněk, Moravec Rudolf
Akademie Kladno: Kučera Martin – Raulin (Balog) David, Rác Radek, Čičmanec Lukáš, Krpata Jan, Zlata René, Peer Richard Nejlepší hráči: Kučera M., Krpata J. (oba Akademie), Kroutil R. (Čechie)