DVOUCIFERNÁ PROHRA S BRANDÝSKEM…

Autor: , 15.2.2018

Až téměř házenkářským výsledkem skončilo naše ne příliš podařené utkání 17.kola Středočeského krajského přeboru s týmem FC Brandýsek. V nekompletním složení se dá tomuto soupeři jen těžko vzdorovat… Níže přinášíme oficiální report a zápasovou statistiku z webu soutěže.

28061192_10156122760466489_5097468915884345216_oFutsal Club Brandýsek – RSC Čechie Slaný 16 : 9 (7 : 4)

Rozhodčí: Pejša Tomáš (), Kopic Miloslav Diváků: 26 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 10.2.2018 Výkop: 18:15 AF: D 5/2 – H 4/6
Branky (asistence): 3. Toman Matěj (Pokorný Martin), 5. Groman Šimon (Toman Matěj), 9. Toman Matěj (Groman Šimon), 12. Kroc Patrik (Tesař Tomáš), 15. Hora Petr (Kroc Patrik), 17. Pokorný Martin (Grubner Jan), 19. Pokorný Martin (Toman Matěj), 22. Pokorný Martin (Groman Šimon), 27. Kroc Patrik (Toman Matěj), 28. Hora Petr (Kroc Patrik), 30. Pokorný Martin (Grubner Jan), 33. Pokorný Martin (Kroc Patrik), 35. Tesař Tomáš (Groman Šimon), 37. Hora Petr (Pokorný Martin), 38. Pokorný Martin (Hora Petr), 40. Pokorný Martin (Hora Petr) – 6. Jiránek Jakub (Mrština Bohumil), 8. Kvapil Tomáš (Jiránek Jakub), 13. Jiránek Jakub (Chadima Miroslav), 16. Mrština Bohumil (Volgner Petr), 23. Jiránek Jakub (Chadima Miroslav), 24. Mrština Bohumil (Kvapil Tomáš), 25. Mrština Bohumil (Chadima Miroslav), 33. Stolár Juraj (Kvapil Tomáš), 34. Chadima Miroslav (Mrština Bohumil)
ŽK: Tesař Tomáš, Toman Matěj – Chadima Miroslav, Stolár Juraj, Jiránek Jakub
Futsal Club Brandýsek: Vávra Petr – Tesař Tomáš, Toman Matěj, Grubner Jan, Pokorný Martin, Kroc Patrik, Hora Petr, Groman Šimon
RSC Čechie Slaný: Moravec Rudolf – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Kvapil Tomáš, Volgner Petr, Tylšar Ondřej, Stolár Juraj, Jiránek Jakub
Nejlepší hráči: Pokorný M. (Brandýsek), Mrština B. (Čechie), Toman M. (Brandýsek)

Domácí, omlazený Brandýsek vysoko přestřílel slánskou Čechii, hosté často chybovali a darovali góly hostiteli, přijatelný výsledek drželi jen v úvodní čtvrthodině hry, poté se domácím rozstřílel Pokorný, který hned 7x pokořil slánského gólmana, hattrick si vystřelil Hora, dva hattricky hostů, Mrštiny a Jiránka, body nepřinesly. Domácí tým nasadil proti velezkušenému soupeři mladou krev a celkem pět hráčů B mužstva a udělal dobře, od začátku trestali chyby slánských hráčů, kteří zejména v první části hry působili hodně nervózně a byli odměňováni i kartami. Domácí hráči si v pohodě zastříleli a vylepšili si klubové i individuální statistiky, soupeři nestačilo na bodový zisk ani devět vstřelených branek. Již úvod vyšel lépe hostitelskému celku, který se ujal dvoubrankového vedení, po střelách Tomana a Gromana. Hosté na tento stav ještě dokázali rychle zareagovat, Jiránek trefil kontaktní branku a o chvilku později vyrovnal Kvapil. Radost hostům ale vydržela jen pár vteřin, než domácím vrátil vedení opět Toman. O čtyři minuty později domácí přidali pojistku Krocem, soupeř jen kontroval snižovací brankou Jiránka. To se zanedlouho opakovalo ještě jednou, na trefu domácího Hory zareagoval gólem kapitán Mrština, ale domácí ještě do přestávky přidali další dvě branky Pokorným a přestávky tříbrankový náskok. Gólová přestřelka pokračovala i ve druhé části hry, hosté ale stále tahali za kratší konec provazu, ještě jakási naděje jim svitla po 5 minutách další kontaktní brankou, ale více již nedokázali. Také druhý poločas začali lépe domácí, Pokorný si vystřelil za 5 minut hry čistý hattrick, hosté snižovali Jiránkem (zkompletovaný hattrick) a 2x Mrštinou (další hattrick). Žádné drama ale domácí nepřipustili, čtyřmi góly v řadě (Kroc, Hora a 2x Pokorný) vzali hostům definitivně vítr z plachet. V samotném závěru ještě hosté dvěma góly Stolára a Chadimy trochu zmírnili porážku, ale poté ještě čtyřikrát inkasovali, Tesař, Hora (hattrick), a dílo zkáza pro hosty dokonal nejlepší hráč Pokorný, svým šestým a sedmým gólem. Brandýsek si vyrovnal odvetnou bilanci na 3 0 3 a zůstává třetí, má devátého hráče aktivity Tesaře 41 (16+25), v odvetách pravidelně sbírá body Kroc P. Čechie má venkovní bilanci zápornou 3 0 6 a stačí to na osmé místo tabulky, pátým hráčem aktivity je Kroutil 46 (35+11), který bodoval ve všech odehraných utkáních, osmý je Mrština 41 (27+14), který bodově vynechal jen jedno ze svých odehraných utkáních, v odvetách pravidelně boduje Kvapil.

Tabulka po 17.kole a ostatní výsledky jsou k náhlednutí zde.