DVOUCIFERNÝ PŘÍDĚL OD VEDOUCÍCH TŘEBUSIC…

Autor: , 28.2.2018

Nedaří se nám, již čtyři kola jsme nevyhráli… Dalším „házenkářským výsledkem“ skončilo naše nevydařené utkání 19.kola Středočeského krajského přeboru s týmem PK Třebusice… Níže přinášíme oficiální report a zápasovou statistiku z webu soutěže.

28337665_10156159214191489_3995714468146808366_o

PK Třebusice – RSC Čechie Slaný 16 : 8 (6 : 4)

Třebusické PK na své společné slánské palubovce přestřílelo slánskou Čechii 16 góly, derby bylo vyrovnané jen úvodní čtvrtinu, než musel předčasně pod sprchy kapitán hostů Mrština (zahrál si na brankáře), sedm gólů Kroutila na domácí střelce nestačilo, Hink s Fedrhancem se trefili 4x, Měkota přidal hattrick. Derby letitých rivalů mělo favorita, vzhledem k postavení v tabulce, v domácích Třebusicích, které vévodí soutěži. Jako první se trefili hosté hned v úvodní minutě Stolárem. Reakce domácích přišla velice brzy, Po dvou minutách srovnal kapitán Hink a vzápětí přidal další branku hostitele Měkota. Další pojistku domácích připravil Šulc V. Hosté ve zbytku utkání kontrovali výhradně Kroutilem, který zaznamenal sedm branek v řadě, ale jen jediná znamenala vyrovnání stavu, ta ve 14 minutě na 4:4. Čtvrtou branku domácích vstřelil Fedrhanc. Pak přišla zlomová 16 minuta, ve které nahradil hostující kapitán Mrština na brankové čáře svého gólmana a uviděl červeného žolíka. Domácí penaltu využili Hinkem a od té doby byli pány na palubovce. Do přestávky si odnesli domácí dvoubrankové vedení, které zařídil Kubín M. ml. Po změně stran skóre utěšeně narůstalo ve prospěch favorita, Hink si brzy vystřelil hattrick, podruhé se prosadil Fedrhanc. Další brankovou smršť si oba celky nechaly na závěrečnou desetiminutovku, kterou domácí vyhráli v poměru 7:4. Branky hostitelského celku trefili postupně Šerák R. Měkota, Fedrhanc (hattrick), Měkota, Kubín M. ml., Šerák R. a Fedrhanc (počtvrté). Třebusice drží neporazitelnost již 11 utkání v řadě a udržují si pětibodový náskok na čele, mají lídra aktivity i ve střelcích v podobě kapitána Hinka 80 (55+25), který bodoval ve všech svých odehraných utkáních (vynechal jen jedno utkání), v odvetách pravidelně boduje Šerák R. Čechie čeká na výhru již 4 kola a klesla na devátou pozici, čtvrtým hráčem aktivity je Kroutil 55 (44+11), v odvetách pravidelně boduje Kvapil.

Rozhodčí: Polák Ivo (), Cichra David Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 23.2.2018 Výkop: 19:15 AF: D 3/6 – H 5/3
Branky (asistence): 3. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam), 5. Měkota Ondřej (Hink Jaroslav), 9. Šulc Vojtěch (Horsica Miroslav), 11. Fedrhanc Adam (Šulc Richard), 16. Hink Jaroslav, 18. Kubín Martin ml., 21. Hink Jaroslav (Šulc Richard), 22. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam), 23. Fedrhanc Adam (Šerák Radek), 32. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 35. Měkota Ondřej (Fedrhanc Adam), 36. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav), 37. Měkota Ondřej (Hink Jaroslav), 38. Kubín Martin ml., 39. Šerák Radek (Fedrhanc Adam), 40. Fedrhanc Adam – 1. Stolár Juraj (Jiránek Jakub), 10. Kroutil Radovan (Moravec Rudolf), 13. Kroutil Radovan (Kvapil Tomáš), 14. Kroutil Radovan (Moravec Rudolf), 30. Kroutil Radovan (Švásta Ondřej), 36. Kroutil Radovan (Jiránek Jakub), 37. Kroutil Radovan, 38. Kroutil Radovan
ŽK: 0 – Moravec Rudolf ČK: 0 – Mrština Bohumil
PK Třebusice: Horsica Miroslav – Hink Jaroslav, Šerák Radek, Měkota Ondřej, Kubín Martin ml., Šulc Richard, Šulc Vojtěch, Fedrhanc Adam
RSC Čechie Slaný: Moravec Rudolf – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Danylych Denys, Stolár Juraj, Náprstek Radek, Kroutil Radovan, Tylšar Ondřej
Nejlepší hráči: Kroutil R. (Čechie), Hink J., Fedrhanc A. (oba Třebusice)

Tabulka po 19.kole a ostatní výsledky jsou k náhlednutí zde.