Z DOBŘICHOVIC BOHUŽEL BEZ BODŮ…

Autor: , 15.3.2018

Minulý pátek se utkal náš A-tým v předposledním kole Středočeského krajského přeboru s týmem Sokolu Dobřichovice, který se v tabulce soutěže nachází hned pod námi, a na jejich palubovce bohužel po přestřelce prohrál 13:9. Více se dozvíte z oficiální reportáže z webu soutěže a pozápasových statistik níže.

29187087_10156203042036489_354753329303126016_o

Sokol Dobřichovice – RSC Čechie Slaný 13:9 (5:3)

Dobřichovický Sokol vyhrál přestřelku se slánskou Čechií, nervózní a velmi bojovné utkání okořenily dva vlastenci hostů ze Slaného, domácí měli lepší úvod a náskok si drželi téměř po celé utkání, hosté sice pět minut před koncem srovnali stav, ale nezvládli závěrečnou pětiminutovku, domácí Janoušek se trefil 4, dva hattricky soupeře, od Průchy a Mrštiny body nepřinesly. První se trefili domácí, ale do své sítě již v úvodní minutě. Pojistky přinesly zásahy Obermajera a Černého. Soupeř se však dvěma slepenými góly Jiránka a Mrština dostal opět do hry. Domácí ještě do přestávky ale přidali další dvě branky Janouškem, soupeř kontroval jen Jiránkem a odnesl si tak do přestávky dvoubrankové manko. Když si domácí navýšili vedení na čtyři branky gólem Kustoše, zdálo se být rozhodnuto, ale pokračovaly střelecké manévry, ve kterých hosté postupně stáhli manko. Na domácí trefy Janouška a Černého hosté odpověděli hned sedmi góly (jeden si ale opět dali do vlastní), v pořadí Mrština, Průcha, Kvapil, Průcha, Mrština a opět Průcha. Závěrečné tři minuty ale patřili výhradně domácímu celku, Kubeš vrátil vedení, pojistky ještě přidali Obermajer s Janouškem. Dobřichovice mají v odvetách pasivní bilanci 4 1 5 a jsou nadále desáté, šestým hráčem aktivity je Obermajer 56 (43+13), který bodoval ve všech svých odehraných utkáních. Čechie má v odvetách venku zápornou bilanci 2 0 5 a drží si deváté místo tabulky, třetím hráčem aktivity je Kroutil 67 (51+16), který bodoval ve všech svých odehraných utkáních, Kvapil sbírá body již ve 12 utkáních v řadě.

Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (), Peták Jan Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 9.3.2018 Výkop: 20:00 AF: D 5/5 – H 5/5
Branky (asistence): 1. vlastní, 4. Obermajer Ladislav (Janoušek Václav), 6. Černý Daniel (Štědronský Martin), 9. Janoušek Václav (Štědronský Martin), 14. Janoušek Václav, 21. Rada Jan (Štědronský Martin), 22. Kustoš Adam (Obermajer Ladislav), 26. Janoušek Václav (Geissler Jiří), 30. Černý Daniel (Rada Jan), 36. vlastní, 37. Kubeš Jan, 38. Obermajer Ladislav, 40. Janoušek Václav (Geissler Jiří) – 6. Jiránek Jakub (Žák Pavel), 7. Mrština Bohumil (Jiránek Jakub), 16. Jiránek Jakub (Žák Pavel), 23. Mrština Bohumil (Švásta Ondřej), 25. Průcha Josef (Mrština Bohumil), 26. Kvapil Tomáš (Kroutil Radovan), 31. Průcha Josef (Kvapil Tomáš), 32. Mrština Bohumil (Kvapil Tomáš), 35. Průcha Josef
ŽK: Obermajer Ladislav – Průcha Josef, Kroutil Radovan
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří – Obermajer Ladislav, Plzák Michal, Štědronský Martin, Kustoš Adam, Rada Jan, Černý Daniel, Janoušek Václav, Halenka Jakub, Kubeš Jan
RSC Čechie Slaný: Moravec Rudolf – Mrština Bohumil, Švásta Ondřej, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Průcha Josef, Kroutil Radovan, Žák Pavel
Nejlepší hráči: Janoušek V. (Dobřichovice), Mrština B. (Čechie), Štědroňský M. (Dobřichovice)

Výsledky dalších zápasů a tabulku, ve které jsme stále na devátém místě s tříbodovým náskokem před svými přemožiteli najdete přímým odkazem zde.