NA VEDOUCÍ TŘEBUSICE JSME BOHUŽEL NESTAČILI

Autor: , 12.12.2018

V 7.kole Středočeského krajského přeboru jsme se utkali v přímém boji o první příčku tabulky s o skóre vedoucími PK Třebusice a bohužel jsme neuspěli…. Po nerozhodném poločase 2:2 nás zkušený soupeř přehrál a zvítězil 9:4. Více info najdete níže v oficiálním reportu z webu soutěže včetně statistik.

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující, baskebalové hřiště a text

RSC Čechie Slaný – PK Třebusice 4 : 9 (2 : 2)

Třebusické PK si veze všechny body od slánské Čechie, lídr soutěže v souboji o čelo tabulky potvrdil svoji prozatímní suverenitu lepším druhým poločasem a má kanonýra Hinka, který si tentokrát musel vystačit s pouhým hattrickem. Třebusický favorit začal utkání lépe a již po 2 minutách dal poprvé o sobě vědět lídr aktivity, Hink. Hosté přidali i druhý zásah Šerákem R. a, jakoby tato branka probudila domácí celek, který postupně vyrovnal hru i skóre, kontaktní branku trefil Mrština a vyrovnání zařídil Jiránek po čtvrthodině hry. Tak také nakonec skončil první poločas. Po změně stran začali úřadovat hosté Hink vrátil vedení, které poté ještě navýšil Šerák M. Po půlhodině hry ještě domácím svitla naděje v podobě snížení Mrštinou, ale hosté kontrolovali hru a v závěrečné devítiminutovce přidali další branky. Pátou branku si domácí vstřelili sami, další přidali Šerák R. dvě Kubín M. ml. a vše dovršil zkompletovaným Hink. Domácí jen kontrovali jedinou brankou v závěru od Jiránka. Třebusice si prodloužily sérii výher na číslo šest a osamostatnily se na čele tabulky, Hink je na dále ve sběru bodů i střelbě 100 %, stejně bodově úspěšný je také Šerák R. Čechie přerušila sérii tří výher v řadě a klesla na třetí místo, pravidelně boduje jen Mrština, ve všech svých pěti odehraných utkáních.

Rozhodčí: Bázler Jiří, Laštovička Stanislav Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 9. 12. 2018 Výkop: 11:00 AF: D 3/4 – H 5/5
Branky (asistence): 13. Mrština Bohumil (Jiránek Jakub), 15. Jiránek Jakub (Danda Lukáš), 29. Mrština Bohumil (Švásta Ondřej), 39. Jiránek Jakub – 2. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 11. Šerák Radek (Šulc Kryštof), 22. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 27. Šerák Martin (Šulc Richard), 31. vlastní, 34. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 35. Kubín Martin ml. (Šerák Radek), 36. Kubín Martin ml. (Hink Jaroslav), 38. Hink Jaroslav (Kubín Martin ml.)
ŽK: Jiránek Jakub, Řehák Zdeněk – 0

RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Švásta Ondřej, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk, Tylšar Ondřej, Volgner Petr, Danda Lukáš
PK Třebusice: Sedlák Michal – Hink Jaroslav, Šerák Radek, Šerák Martin, Šulc Kryštof, Šulc Richard, Kubín Martin ml., Kubín Jan

Nejlepší hráči: Hink J. (Třebusice), Jiránek J. (Čechie Sl), Kubín M. ml. (Třebusice)