LOUČENÍ S DVOUCIFERNOU VÝHROU & 4.MÍSTO ⚽️🥔

Autor: , 13.3.2019

V posledním kole Středočeského krajského přeboru jsme hostili tým AFC Kralupy nad Vltavou a se soutěží jsme se rozloučili dvoucifernou drtivou výhrou 15:6. Bohužel stejně drtivě zvítězil i náš sok v boji o třetí příčku, tým PK Třebusice, takže nám zůstala nepopulární bramborová medaile za 4.místo v soutěži. Více informací včetně oficiálního reportu z webu soutěže a pozápasových statistik najdete níže.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a baskebalové hřiště

RSC Čechie Slaný – AFC Kralupy n./Vlt. 15 : 6 (5 : 2)

Slánská Čechie rozdrtila na domácí palubovce Kralupy 15 góly, druhý poločas se změnil v exhibici hostitelského celku. Domácí od začátku diktovali tempo utkání a soupeři nedali ani teoretickou šanci na bodový zisk, hosté drželi nadějný stav jen do 17 minuty. Skóre otevřeli domácí již ve 2 minutě Kroutilem, hosté na tuto úvodní trefu dokázali zareagovat Kaňkou, ale ve zbytku utkání jen přihlíželi, jak narůstá skóre v jejich neprospěch. Opětovné vedení domácím vrátil kanonýr Kroutil, třetí zásah zařídil Danda, hosté sice snížili Koláčkem L., ale do přestávky ještě dvakrát inkasovali, trefil se Jiránek a Kroutil stihl i hattrick. Po změně stran domácí již předváděli střeleckou exhibici v podobě 10 branek v kralupské síti, Kroutil přidal další hattrick, po dvou brankách trefili Jiránek a Řehák, další přidali Danda, Volgner a Hrůnek. Hosté se ve 2 poločase trefili celkem 4x, Karasem, Vymětalíkem, Koláčkem T. a Harmáčkem. Čechie má odvetnou bilanci kladnou 6 0 3 a stačilo to na celkové čtvrté místo, Kroutil bodoval ve všech svých 9 odehraných utkání, aktivní byl i Řehák a Mrština. Kralupy získal z posledních pěti utkání jediný bod a skončily na předposledním 9 místě, Vymětalík bodoval ve všech svých 14 odehraných utkáních, zdatně konkuroval jen Koláček L.

Rozhodčí: Bázler Jiří, Černý Martin Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 8. 3. 2019 Výkop: 21:00 AF: D 3/2 – H 7/3
Branky (asistence): 2. Kroutil Radovan, 6. Kroutil Radovan, 11. Danda Lukáš (Jiránek Jakub), 18. Jiránek Jakub, 20. Kroutil Radovan (Volgner Petr), 21. Řehák Zdeněk (Volgner Petr), 22. Kroutil Radovan, 23. Jiránek Jakub (Hrůnek Miroslav), 23. Řehák Zdeněk, 25. Jiránek Jakub (Danda Lukáš), 26. Kroutil Radovan, 29. Danda Lukáš (Hrůnek Miroslav), 35. Volgner Petr (Řehák Zdeněk), 37. Kroutil Radovan (Jiránek Jakub), 38. Hrůnek Miroslav – 2. Kaňka Jan (Harmáček Daniel), 17. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 22. Karas Roman (Harmáček Daniel), 23. Vymětalík Vladimír (Kaňka Jan), 34. Koláček Tomáš, 39. Harmáček Daniel
ŽK: Řehák Zdeněk – 0
RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav – Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Hrůnek Miroslav, Moravec Rudolf, Řehák Zdeněk, Volgner Petr, Danda Lukáš
AFC Kralupy n/Vl: Pospíšil Tomáš – Karas Roman, Koláček Tomáš, Koláček Libor, Bednárik Jan, Kaňka Jan, Vymětalík Vladimír, Harmáček Daniel
Nejlepší hráči: Kroutil R. (Čechie Slaný), Vymětalík V. (Kralupy), Jiránek J. (Čechie Slaný)

Ostatní výsledky 18.kola včetně konečné tabulky najdete přímým linkem zde.