Z KADANĚ S TĚSNOU PORÁŽKOU A BEZ BODŮ…

Autor: , 1.11.2019

V 2.kole Divize A jsme zajížděli na palubovku týmu FC Betis Kadaň a bohužel jsme zde utrpěli porážku, která o to víc, mrzí, že byla nejnižším možným rozdílem. Po nerozhodném poločasu jsme v druhé půli inkasovali a již nedokázali gólově odpovědět… Více se dozvíte z oficiálního reportu z webu soutěže níže a pozápasových statistik.

Na obrázku může být: 1 person, sportující

FC Betis Kadaň – RSC Čechie Slaný 2:1 (1:1)

Kadaňský Betis si na domácí palubovce poradil se slánskou Čechií, ve vyrovnaném utkání dominovali oba gólmani, dvě trefy domácím stačily na výhru, hosté v závěru přišli o vyloučeného Řeháka a tím se zbavili možnosti dohnat jednogólové manko. Velmi vyrovnané utkání se hrálo ve svižném tempu na obě strany útočně. První změna skóre přišla až ve 14 minutě, kdy domácí Schreinerem potrestali hrubku slánského gólmana. To však hosty nerozhodilo a velice brzy srovnali stav Řehákem. Další změny do přestávky ani jeden z brankářů nedovolil. Po čtyřech minutách druhé půle vrátil hostiteli vedení Hrdinka P., jak se později ukázalo, byla to i vítězná branka. Opět excelovali oba gólmani. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale v závěru je přibrzdilo vyloučení Řeháka. Domácí sice přesilovku nevyužili, ale těsnou výhru ubránili.

Rozhodčí: Plzák Daniel (8,4), Pašek Lukáš (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 80 Místo konání: SH Kadaň Datum konání: 25. 10. 2019 Výkop: 19:30 AF: D 5/5 – H 5/4 Fair-play: D 25 – H 24
Branky (asistence): 14. Schreiner Filip, 24. Hrdinka Patrik (Kardos Imrich) – 16. Řehák Zdeněk (Danda Petr)
ŽK: Kaidl Lukáš – 0 ČK: 0 – Řehák Zdeněk
FC Betis Kadaň: Šinágl Ladislav – Škůrek Ladislav, Hrdinka Patrik, Hrdinka Valter, Sýkora Lukáš, Grund Milan, Kaidl Lukáš, Kardos Imrich, Křesák Robert, Palma Jiří, Skopal Jaromír, Schreiner Filip, Živnůstka David
RSC Čechie Slaný: Dvořák Pavel – Jiránek Jakub, Volgner Petr, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk, Danda Petr, Danda Lukáš
Nejlepší hráči: Šinágl L., Hrdinka P. (oba Kadaň), Dvořák P. (Slaný)