DALŠÍ DEBAKL S JEDNÍM Z VEDOUCÍCH TÝMŮ…

Autor: , 22.11.2019

V 5.kole Divize A jsme bohužel naprosto nestačili na tým FC Slatina 2006 a na jeho palubovce prohráli vysoko rozdílem 15 branek… Více info v reportu z ofko webu soutěž a pozápasových statistikách níže.

Na obrázku může být: one or more people , people playing sports , basketball court a text

FC Slatina 2006 – RSC Čechie Slaný 18:3 (10:1)

Slatinské FC pokračuje v devastaci soupeřů, po minulé rekordní 20 gólové nadílce, připravilo podobný debakl slánské Čechii, které nasázel 18 branek, domácí po pomalejším rozjezdu rozjeli střeleckou exhibici, a ještě do přestávky, během 12 minut, trefili desítku, a nepolevili ani po změně stran, další vylepšení statistik, hosté drželi vyrovnanou partii jen v úvodní čtvrtině hry. Úvod utkání vyzníval trochu překvapivě pro mladou družinu hostí, kteří se dokonce ve 2 minutě ujali vedení kapitánem Jiránkem. I nadále byla hra poměrně vyrovnaná, ale s přibývajícími minutami se začala ukazovat převaha zkušenějších domácích. A od 8 minuty pak tato převaha byla dotvrzena i kanonádou hostitelského celku. Zpočátku to ani na žádné střelecké dostihy nevypadalo, ale v 8 minutě domácí srovnali Tenklem T. a to té doby v pravidelných minutových intervalech tahal slánský gólman Pflégr míče ze své sítě. Domácí dostala do vedení nová posila Kafka, další střelci byli v pořadí, Beneš, Klempt, Tenkl M. podruhé, Beneš podruhé, Jeřábek, Tenkl M. (hattrick), Klempt a Kafka podruhé a desítka byla na světě. Ani poločasová přestávka slatinské střelce nepřibrzdila (nebyla znát ani absence kapitána Paluky) a nadále navyšovali své vedení. 11 branku vsítil Tenkl T., Kafka si zkompletoval hattrick, v závěrečné sedmiminutovce se ještě trefili Tenkl M., Klepmt, 2x Kafa, Beneš (hattrick) a Jeřábek. U hostů si v závěru připsal druhou trefu kapitán Jiránek a mezi střelce se zapsal i Volgner. Slatina má úctyhodný průměr vstřelených branek 13,60 na zápas a prozatím je na čele, dva hráči bodovali ve všech 5 vystoupeních, Tenkl T. 7+18 a Jeřábek 12+12. Slaný si připsalo pátou porážku a tak zůstává na nule, omlazený celek bude pravděpodobně potřebovat nějaký čas na aklimatizaci, nejlepším slánským hráčem v aktivitě je Danda P. 6+1.

Rozhodčí: Polák Ivo (8,2), Orálek Kamil (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 50 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 17. 11. 2019 Výkop: 19:00 AF: D 4/4 – H 6/3 Fair-play: D 27 – H 26
Branky (asistence): 8. Tenkl Martin (Tenkl Tomáš), 9. Kafka Jaroslav (Klempt Kamil), 10. Beneš Jan (Jeřábek Jan), 11. Klempt Kamil (Beneš Jan), 12. Tenkl Martin, 13. Beneš Jan (Kafka Jaroslav), 14. Jeřábek Jan, 15. Tenkl Martin (Šídlo Kamil), 17. Klempt Kamil (Beneš Jan), 19. Kafka Jaroslav (Tenkl Tomáš), 27. Tenkl Tomáš (Beneš Jan), 30. Kafka Jaroslav (Jeřábek Jan), 33. Tenkl Martin (Tenkl Tomáš), 34. Klempt Kamil (Kafka Jaroslav), 35. Kafka Jaroslav (Suchánek Ondřej), 36. Beneš Jan (Tenkl Tomáš), 37. Kafka Jaroslav (Tenkl Tomáš), 38. Jeřábek Jan (Šídlo Kamil) – 2. Jiránek Jakub (Náprstek Radek), 31. Jiránek Jakub (Řehák Zdeněk), 36. Volgner Petr (Jiránek Jakub)
ŽK: 0 – Řehák Zdeněk
FC Slatina 2006: Šídlo Kamil – Jeřábek Jan, Kafka Jaroslav, Tenkl Tomáš, Klempt Kamil, Beneš Jan, Tenkl Martin, Suchánek Ondřej
RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav – Jiránek Jakub, Volgner Petr, Paluba Jan, Řehák Zdeněk, Hrůnek Miroslav, Náprstek Radek, Danda Petr
Nejlepší hráči: Beneš J., Kafka J., Tenkl T. (všichni Slatina)