REZERVA S PRVNÍ VÝHROU

Autor: , 29.11.2017

Uplynulou sobotu pokračovala druhým hracím dnem nejvyšší okresní soutěž a ve dvou utkáních se představila také naše rezerva, kde nastoupili především naši mladí hráči a bylo jich rovnou devět. Nevedli si vůbec špatně, když dokázali porazit rezervu FC Brandýsek, ve druhém utkání pak bohužel nestačili na B-tým PK Třebusice. Více info najdete níže.

24068483_10155905856161489_8688080514129121853_o

F.C. Brandýsek „B“ – RSC Čechie Slaný „B“ 3 : 4 (1 : 3)
Branky: Tesař 2, Houha L. – Kroutil 3, Drbota.
V páté minutě nás poslal do vedení Drbota, ale soupeř o dvě minuty později vyrovnal. V 11.minutě nám vrátil vedení Kroutil a ten samý hráč upravil v samotném závěru prvního dějství poločasové skóre na 1:3. V úvodu druhé půle Brandýsek snížil a ve 23. minutě dokonce vyrovnal. Svůj hattrick ale zkompletoval čtyři minuty před koncem Kroutil a jeho branka na 3:4 se nakonec stala rozhodující a vítěznou.

PK Třebusice „B“ – RSC Čechie Slaný „B“ 6 : 3 (3 : 1)
Branky: Šulc R. 4, Kubín M. ml. 2 – Moravec, Hrůnek, Stolár.
Prohrávali jsme již od třetí minuty, ale Moravec v minutě 5. skóre srovnal. Bohužel jsme do poločasu ještě dvakrát inkasovali a nástup dobře hrajících Třebusic již nedokázali zachytit. V druhé půli si pak „otevřel střelnici“ třebusický Šulc. Za stavu 4:1 ještě dokázal odpovědět svojí brankou Hrůnek, ale vzápětí jsme inkasovali na 5:2 a pět minut před koncem nám potom třebusičtí vstřelili šestý gól. V poslední minutě upravil náš Stolár na konečných 6:3.

Sestava: Pflégr (Brandýsek), Pospíšil (Třebusice) – Stolár ©, Hejkal, Náprstek, Řehák, Tylšar, Hrůnek, Kroutil, Volgner, Drbota, Moravec

Ostatní výsledky a tabulka přímým odkazem zde.