SUVERÉNNÍ REZERVA DVAKRÁT VÍTĚZNĚ

Autor: , 25.1.2018

Podruhé se letos ve slánské hale představila v sobotu 20.1. v dalším hracím dni okresního přeboru naše rezerva a tentokrát si vedla stoprocentně, když dvěma jednoznačnými výhrami 10:1 a 6:2 získala plný počet bodů. Více o obou utkáních níže.

27023879_10156049450036489_6441983941407762044_o

RSC Čechie Slaný „B“ – FC Tatran Zlonice 10 : 1 (3 : 0)

Už ve 2.minutě otevřel skóre Volgner a nedlouho poté vstřelil druhou branku Kroutil. Po tomto dobrém úvodu přidal další pojistku v 7.minutě opět Volgner a utkání, ve kterém jsme byli jednoznačně lepší, se vyvíjelo ideálně v náš prospěch. V úvodu druhé půle sice hosté snížili, ale to bylo z jejich strany vše. Prakticky okamžitě odpověděl Stolár a hned po něm Kroutil a když pak ve 23. minutě zvyšoval Stolár na 6:1, bylo o utkání rozhodnuto. V posledních minutách jsme si pak v menší exhbici s chutí zastříleli, když se trefil dvakrát Kroutil a jednou Kvasnica. Aby toho nebylo málo, ve 30.minutě vstřelil soupeři potupnou desátou branku Moravec.
Branky: Kroutil 4, Volgner 2, Stolár 2, Kvasnica, Moravec – Vimr.

RSC Čechie Slaný „B“ – KLC Klobuky 6 : 2 (4 : 2)

Také úvod druhého zápasu nám vyšel skvěle a již v první minutě se trefil Řehák. Když prakticky hned poté přidal další branku Volgner, vypadalo to opět na jednoznačný zápas. Jenže vedení nás zjevně ukolébalo a hosté dokázali v rozmezí 9. a 10. minuty vyrovnat. To se nelíbilo našemu kanonýrovi Stolárovi, který nám svými dvěma brankami ve 12. a 13. minutě vrátil dvoubrankové vedení a stanovil skóre první půle na 4:2. V druhém dějství se hosté snažili o korigování výsledku a vyrovnání, ale už jsme jim nic nedovolili. Naopak ve 25.minutě nám dala klid branka Hrubika a konečné skóre utkání uzavřel ve 26. minutě opět nezastavitelný Stolár. Zvítězili jsme 6:2.
Branky: Stolár 3, Volgner, Hrubik, Řehák – Svoboda, Říčka.

Sestava: Dlouhý – Moravec, Volgner, Kroutil, Náprstek, Hrubik, Kvasnica, Řehák, Stolár (c)