TORZO NAŠEHO B-TÝMU ZATÍM DRŽÍ PRVNÍ MÍSTO

Autor: , 27.2.2018

Navzdory tomu, že jsme předminulou sobotu lepili sestavu naší rezervy na poslední chvíli, se nám podařilo udržet první příčku kladenské nejvyšší okresní soutěže. Naše doslova slátaná sestava B-týmu nejprve brankou z poslední minuty prohrála s rezervou Brandýska, ale poté jednoznačně zdolala rezervu Třebusic a i vzhledem k ostatním výsledkům zůstává naše béčko první v okresním přeboru. Více info včetně statistik i odkazu najdete níže.

28424125_10156156330621489_5422618691865276070_o

RSC Čechie Slaný „B“ – F.C. Brandýsek „B“ 2 : 3 (1 : 2)
Utkání začali lépe mladíci z Brandýsku, kteří šli v 5.minutě do vedení. Nám se podařilo vyrovnat Moravcem o pět minut později. V poslední minutě první půle jsme však inkasovali „gól do šatny“ a prohráli půli 1:2. Ve 23.minutě vstřelil Stolár vyrovnávací branku a když už vše nasvědčovalo tomu, že se oba týmy rozejdou smírně, dostali jsme znovu v poslední minutě branku. Na odpověď už bohužel nebyl čas a tak jsme zbytečně prohráli 2:3.
Branky: Moravec, Stolár – Toman 2, Mladý.
Rozhodčí: Štěrba, Laštovička. 80 diváků.

RSC Čechie Slaný „B“ – PK Třebusice „B“ 5 : 1 (1 : 0)
V utkání s rezervou Třebusic dlouho góly nepadaly a my svůj první vstřelili až v desáté minutě, kdy se trefil Mrština. Byla to i jediná branka první půle. V druhém dějství přidal v 18.minutě Mrština druhý gól, který nám dodal potřebný klid a my počali navyšovat skóre. Třetí branku dal náš gólman Dlouhý ve 21.minutě, dvě minuty nato dával Stolár na 4:0 a bylo defacto rozhodnuto. Stolár pak v předposlední minutě přidal ještě pátý zásah, nicméně hosté vstřelili alespoň čestný gól a zápas tak skončil naší výhrou 5:1.
Branky: Mrština 2, Stolár 2, Dlouhý – Kubín J.
Rozhodčí: Říha, Hovorka. 80 diváků.

Sestava: Dlouhý – Stolár (c), Kvasnica, Mrština, Moravec, Hrubik, Vrchlavský

Ostatní výsledky včetně tabulky Okresního přeboru Kladno jsou k vidění zde.