PODROBNOSTI O POSLEDNÍCH UTKÁNÍCH NAŠÍ REZERVY

Autor: , 20.4.2018

Jak jsme informovali v poslední novince níže, skončil náš B-tým nakonec na druhém místě nejvyšší okresní soutěže, což je umístění sice parádní, ale vzhledem k okolnostem nás zároveň toto druhé místo svým způsobem mrzí, neboť jsme měli stejně bodů jako první a třetí tým a rozhodla vzájemná minitabulka. A přitom stačilo s posledními Klobukami třeba jen remizovat… Bohužel jsme po výhře nad Zlonicemi druhé utkání nezvládli a zápas s KLC Klobuky prohráli, takže na nás zbyl „jen“ titul okresního vicemistra 🙂 Více info o utkáních níže a také zde na webu soutěže.

30052097_10156262994571489_512155266051817035_o

FC Tatran Zlonice – RSC Čechie Slaný „B“ 2 : 3 (0 : 2)
V utkání s předposledními Zlonicemi jsme šli do vedení v 7.minutě, kdy se trefil Jiránek, dvoubrankový náskok nám pak zajistil gólem do šatny Mrština. Zloničtí však hned v úvodu druhého dějství kontrovali a minutu poté vyrovnali na 2:2. Ve 21.minutě však znovu skóroval Jiránek a protože soupeř již odpovědět nedokázal, znamenalo to naší výhru 3:2.
Branky: Kuhn, Vimr – Jiránek 2, Mrština.
Rozhodčí: Hovorka, Štěrba. 30 diváků.

KLC Klobuky – RSC Čechie Slaný „B“ 8 : 4 (5 : 2)
Zápas s posledním týmem soutěže nám vůbec nevyšel… Prohrávali jsme již od 2.minuty a když jsme se nedokázali gólově prosadit, inkasovali jsme v 8. a 10.minutě znovu. Mrština sice snížil na 3:1, ale Klobučtí obratem odpověděli. Na 4:2 korigoval minutu před konce Stolár, ale poslední slovo první půle, která defacto rozhodla utkání, měli opět naši soupeři a poločas tak skončil 5:2. Hned v úvodu druhého dějství jsme dostali šestý gól a bylo po utkání… Ve 23.minutě sice ještě snižoval Jiránek a tři minuty po něm Stolár, ale závěr patřil opět našemu soupeři a my inkasovali ještě dvě branky, prohráli 8:4 a zbylo na nás tak v konečném vyúčtování „jenom“ již zmíněné druhé místo.
Branky: Říčka Jan 3, Kalík 3, Douša 2 – Stolár 2, Mrština, Jiránek.
Rozhodčí: Štěrba, Hovorka. ŽK: Kalík (Klobuky). 50 diváků.

Sestava: Vošmík – Mrština, Jiránek, Stolár, Náprstek, Hejkal