CÉČKO S DALŠÍMI TŘEMI BODY

Autor: , 30.1.2010

K prvním třem zápasům odvet Okresní soutěže I.třídy nastoupil poslední lednovou sobotu náš C-tým. I když se mu nedařilo podle jeho představ, získal další důležité tři body. Drží tak krok se soupeři ve středu tabulky, která je poměrně hodně vyrovnaná, a na sestupová místa má náskok dvanácti bodů. Škoda jen, že nedokázal získat ještě nějaký ten bod navíc, především mrzí prohra s posledním Vraným – stejně jako  předposlední rezerva Celticu Kladno mají totiž oba tyto týmy jedinou výhru, a oba nad námi… Reportáže Kuby Macáka si můžete přečíst níže,  ZDE je potom tabulka a další výsledky.

RSC Čechie Slaný C – Deportivo Vraný  3:4 (1:0)

První minuty zápasu byly velmi nervózní, a tak bylo k vidění především množství chyb a nepřesností. Z nudy nás až v osmé minutě vysvobodil Šindler, jenž na půlce zabojoval a získal míč. Postupoval středem až k bráně a když byl již v dobré pozici nelenil a vystřelil. Jeho střela propadla hostujícímu brankáři mezi nohama – 1:0. Druhou branku mohl přidat Kuhn, ale jeho pokus skončil jen těsně vedle brány. Minutu před koncem poločasu dostali možnost zahrát trestný kop hosté, ale naložili s tím ledabyle, takže míč skončil vysoko nad naší bránou. A když Dlugi ze samostatného úniku trefil jen břevno, poločas skončil jednobrankovým vedením pro naše barvy. Bohužel hned v úvodu druhé půle hosté vyrovnali. Po lobované přihrávce pálil z první jeden z útočníků Vraného a Zelenému nedal šanci – 1:1. A o chvíli později jsme již prohrávali, když se ujala střela hostů na bližší tyč – 1:2. O vyrovnání se postaral Šindler poté, co si jeho pokus srazil protihráč do vlastní sítě – 2:2. Když pak v šestadvacáté minutě Kokeš přečetl rozehrávku soupeře a ukořistěný míč poslal ve skluzu do prázdné brány – 3:2, vypadalo to, že si připíšeme tři body. Jenže to byl omyl… Zcela jsme nezvládli poslední dvě minuty. Jako první v síti skončil tečovaný pokus hostů a bylo vyrovnáno – 3:3. Aby toho nebylo málo, vzápětí nás hráči Vraného úplně rozebrali a pohodlně zakončili svůj útok na zadní tyč do prázdné brány – 4:3.  Zbytečně jsme prohráli s posledním týmem, který má ze svých pěti bodů čtyři od nás…

Sestava: Zelený – Ševic©, Šindler, Kokeš, Kuhn, Dlugi, Cimrman, Chvoj

Branky: 8. a 22. Šindler, 26. Kokeš

RSC Čechie Slaný C – MCE Slaný B   2:0 (0:0)

Hned úvod utkání přinesl zajímavé okamžiky. První šanci měl Kokeš, ale jeho střela mířila jen do brankáře hostí. Poté svůj um předvedl Zelený, když vyrazil pokus soupeře, aby si poté poradil i s následným brejkem, kdy míč ztlumil a dobíhající Cimrman ho odpálil do bezpečí. Následně si další pokus připsal Kokeš, ale i tentokrát to bylo jen do brankáře. Pak se předvedl i hostující brankář, jenž vyrazil střelu Dlugiho směřující přímo do šibenice. V třinácté minutě jsme měli asi největší šanci první půle. To jsme ve třech postupovali na jednoho obránce, ale po přihrávce od Chvoje Mrština zcela sám před prázdnou bránou pálil jen vysoko nad. Z následné akce MCE se rozezvučila tyč naší brány a půle skončila bez gólů. Branky začaly padat až v druhé patnáctiminutovce. Mladý Chvoj si položil brankáře, nahrál lépe postavenému spoluhráč a pro Cimrmana již nebyl problém trefit prázdnou bránu – 1:0. Po chvíli mohl Cimrman přidat i druhou branku, ale po přihrávce od Šindlera netrefil míč ideálně. Poté to zkoušel Šindler sám, ovšem brankář soupeře mu jeho pokus zneškodnil. Ani Mrštinův lob se neujal, a tak druhá branka přišla až při power-play hostí, kdy míč vybojoval aktivní Mrština, nahrál Dlugimu a ten v samotném závěru zakončoval do prázdné brány – 2:0.

Sestava: Zelený – Ševic©, Šindler, Kokeš, Kuhn, Dlugi, Cimrman, Chvoj, Mrština

Branky: 18. Cimrman, 30. Dlugi

RSC Čechie Slaný C – TEFAL Bohemia Praha  2:3 (0:0)

Zápas, který byl velkou taktickou bitvou, začal tlakem Pražanů. První pokus však zneškodnil Zelený  a další zastavil tyč. Poté fauloval Mrština a nabídl hostům zahrávat trestný kop. Ten ovšem nevyužili a my naopak mohli jít do brejku. Bohužel bez úspěchu. A když se neujala ani střela Šindlera, která zazvonila o tyč, skončil poločas bez branek. Hned v úvodu druhé půle se mohl prosadit Mrština, ale nedokázal překonat ležícího brankáře. Když jsme branku nezvládali dát my, udělal to TEFAL. Na střelu z otočky přímo pod víko Zelený neměl nárok – 0:1. Druhou branku nám vzápětí vstřelil brankář Pražanů, když se vysunul do útoku bez povšimnutí našich hráčů a Zeleného ne příliš prudkou střelou překvapil – 0:2. Brzy následovala třetí branka do naší sítě, která byla nejpovedenější, když nás domácí po rohu zcela vyšacovali a zakončovali na zadní tyč do prázdné brány – 0:3. Zápas byl víceméně rozhodnut, přesto jsme se nevzdávali a ještě dokázali alespoň korigovat. Škoda, že až v samotném závěru, kdy jsme v poslední minutě vstřelili dvě branky. Nejdříve vybojoval Dlugi při soupeřově power-play balón na půlce a poslal ho do prázdné brány – 1:3. Následně se krásnou střelou pod víko prezentoval Kuhn – 2:3. Bohužel to bylo vše, na co nám zbyl čas…

Branky: 30. Dlugi, 30. Kuhn