C-TÝM OPĚT BODOVĚ NAPRÁZDNO

Autor: , 15.1.2015

Naší druhé rezervě se ve stochovské hale v této sezóně vůbec nedaří a ani v dalším kole okresní soutěže II.třídy C-tým nebodoval. Své síly poměřili naši mladíci, doplněni několika staršími a zkušenými borci, s prvním a posledním celkem tabulky. Zatím co od utkání s favorizovaným Unionem Slaný se mnoho nečekalo, v zápase se slabým týmem Knovíze jsme doufali v body. Paradoxně jsme daleko více trápili favorita v bojovném, pohledném a napínavém utkání, zatím co proti poslednímu jsme zcela propadli, když ze hry až bolely oči, a stejně tak se propadáme tabulkou… Zejména většina dorostenců tentokrát zklamala na celé čáře.

Sokol Knovíz – R.S.C. Čechie Slaný „C“ 5 : 2 (1 : 1)

Do utkání jsme vstoupili dobře, když jsme šli do vedení po brance Šlajchrta a měli i další šance. Mrština trefil pouze tyč a ostatní pokusy končily na brankáři Knovíze. Hrálo se především na branku soupeře, ale ten nebezpečně hrozil z brejků, při kterých se naši mladí útočníci zapomínali vracet. Byla jen otázka času, kdy inkasujeme – ještě do poločasu se tak stalo. Obraz hry se neměnil ani v druhé půli. Tvořili jsme, ale byli jsme naivní a bezzubí v koncovce, navíc naši mladíci nedokázali uběhat o generaci staršího soupeře a ještě hůř, zmatkovali nebo byli laxní. Na Švába v naší brance se pak valil jeden brejk za druhým. Všechny pochytat nedokázal a my prohrávali 1:2. Přidali jsme na obrátkách, ale trefovali jsme pouze brankáře soupeře. Kvasnica nám pak svojí brankou vykřesal naději na slušný výsledek a my dále marně dobývali svatyni domácích. Tři minuty před koncem jsme však opět chybovali a soupeř dvěma brankami rozhodl. Po fatálním kixu Girgy jsme pak ještě inkasovali v posledních vteřinách popáté…
Branky: Šlajchrt, Kvasnica.

FK Union Slaný – R.S.C. Čechie Slaný „C“ 3 : 1 (0 : 1)

Favorit, který si před tímto utkáním hravě poradil s jedním se svých soupeřů, nás zjevně podcenil a ač měl první šance utkání on, branku jsme vstřelili my, když se prosadil zkušený Šlajchrt. Union nás pak přehrával a držel na vlastní polovině, ale my pozorně a velmi dobře bránili a prakticky nic mu nedovolovali. Občasné střelecké pokusy, co přes naší skvělou obranu prošly, pochytal Šváb a my mohli vyrážet k nebezpečným protiútokům. Bohužel jsme při nich často a zbytečně faulovali a tak v posledních vteřinách první půle kopali domácí desetimetrový kop. Veterán Šváb v naší brance ho však zneškodnil a my šli do druhé půle s nadějným výsledkem. Jenže začátek druhého dějství byl jak ze zlého snu, Union zabral na plné obrátky, rozebral nás, a my během úvodní dvouminutovky o vedení přišli. I nadále jsme však hráli svoji hru, po inkasovaných gólech opět dobře bránili, a naopak jsme byli ještě aktivnější a měli i šance na vyrovnání. Naší hrou zaskočený soupeř se dlouho prosadit nedokázal, až v předposlední minutě, kdy nás po pěkné akci přehrál a potvrdil vítězství. Prohráli jsme sice se vztyčenou hlavou a po velmi pěkném výkonu, ale co je to platné, když jsme opět bez bodů…
Branka: Šlajchrt.

Sestava: Šváb © – Šlajchrt, Kuhn, Kvasnica, Patč, Polakovič, Girga, J.Mrština, Vaňha

Více info včetně tabulky najdete na Okf., kde se píše tentokrát i o nás, a report o utkání s Unionem Slaný si z pohledu soupeře můžete přečíst zde.