C-TÝM S JEDNOU VÝHROU – PŘESTO JE PŘEDPOSLEDNÍ

Autor: , 29.1.2015

Uplynulou neděli se v dalším kole okresní soutěže II.třídy utkali ve stochovské hale hráči našeho C-týmu se dvěma soupeři ze spodních pater tabulky, s týmy Jafra FK Slaný a 1.FC Horní Bezděkov. Naše sestava byla poměrně silná a tak se po dlouhém půstu očekávaly opět nějaké ty body. Škoda, že jich ve finále nebylo více, neboť prohra z posledních vteřin utkání se slánskou Jafrou hodně mrzela…

RSC Čechie Slaný „C“ – Jafra FK Slaný 1 : 2 (0 : 0)
Slánskou Jafru sice pokořili naši dorostenci v podzimním přípravném přátelském utkání, ale tým, který proti nám nastoupil byl zcela jiný a daleko kvalitnější. Hrál se oboustranně velmi pěkný futsal nahoru a dolů. Měli jsme o něco více ze hry, ale v koncovce jsme byli naprosto bezzubí. Hosté měli gólových šancí o poznání více, ale všechny spolehlivě pochytal veterán Šváb v naší brance. Poločas tak skončil bez branek. Obraz hry byl stejný i v druhé půli. Oba týmy pozorně bránily a nikdo nechtěl udělat chybu. Udělali jsme ji my šest minut před koncem. Brankář Šváb sice brejk hostí bravurně zlikvidoval, ale na dorážku už byl krátký nejen on, ale i náš vracející se obránce – 0:1. Stáhli jsme ze hry čtyřku dorostenců a bušili ze všech sil do soupeře ve snaze vyrovnat, což se nám minutu před koncem podařilo, když se krásně trefil Tyluš – 1:1. Oba týmy byly zjevně spokojeny s remízou a všichni očekávali závěrečný hvizd rozhodčího. Ten však nepochopitelně nastavoval neadekvátní čas (místo 30 vteřin, kdy se v druhé půli ošetřoval brankář hostí, se nastavovaly celé 2 minuty), my v samotném závěru ztratili míč a útočník hostí prostřelil špatně vyběhnuvšího Švába… Vzápětí bylo utkání ukončeno, aby při odchodu z hrací plochy ještě obdržel náš kapitán červenou kartu za slova, která pronášel k někomu zcela jinému. Škoda ztraceného bodu a prohry 1:2… Rozhodčím se tento zápas vůbec, ale vůbec nevyvedl…

Branky: Tyluš – Dragoun M. 2.
Rozhodčí: Stádník, Svoboda. ŽK: Kokeš (Čechie „C“). ČK: Šváb (Čechie „C“)
Sestava: Šváb © – Chvoj, Tyluš, Hora, Kokeš – Polakovič, Girga, Vaňha, Rezek

RSC Čechie Slaný „C“ – 1. FC Horní Bezděkov 3 : 2 (2 : 1)
Bylo-li předešlé utkání se slánskou Jafrou pohledné a bojovné, z toho s Horním Bezděkovem doslova bolely oči… Hráči hostí nepatří mezi technické typy a nám hrát proti týmům, které netvoří vůbec nevyhovuje. Do naší branky musel místo vyloučeného Švába Kokeš a jeho aktivita nám při hře dost chyběla. Úvod nám však vyšel, když se hned ve 3.minutě krásně trefil po pěkné individuální akci nejmladší z dorostenců v našich barvách, Rezek – 1:0. Bohužel jsme minutu nato po hloupé chybě útočníků inkasovali a začínalo se znovu – 1:1. Byli jsme lepší, ale soupeř urputně bojoval. Klid nám dodal v 8.minutě Tyluš, když nám vrátil vedení, které jsme udrželi do konce poločasu. V druhé půli jsme však soupeře nechali více hrát a bylo otázkou času, kdy nás potrestá. Stalo se tak ve 22.minutě. Bylo vyrovnáno 2:2, nám nic nevycházelo a vše už vypadalo, že budeme rádi za hubený bodový zisk. Minutu před koncem však skóroval Hora a trefil nám kýžené tři body. Vyhráli jsme 3:2.

Branky: Rezek, Tyluš, Hora – Kysel, Špringer.
Rozhodčí: Říha, Rodová. ČK: Linc Rk. (H. Bezděkov)
Sestava: Kokeš © – Chvoj, Tyluš, Hora – Polakovič, Girga, Vaňha, Rezek

Více info o tomto kole okresní soutěže II.třídy, výsledky dalších zápasů a tabulka je k vidění zde.