Tenisáci Benešov – RSC Čechie Slaný 10:7 (7:6)

Autor: , 10.10.2011

V prvním kole Středočeského krajského přeboru jsme prohráli v neveklovské hale s týmem Tenisáků Benešov, níže vám přinášíme reportáž Kuby Macáka.

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří již ve třetí minutě využili zaváhání naší obrany. Na vysoký míč si vyskočil volný hráč a poslal ho do sítě, Zelený byl v souboji pozdě. Za minutu bylo však vyrovnáno, Urban umístil svoji střelu k bližší tyči. V páté minutě přišlo další zaváhání našich barev, ale tentokrát nás podržel Zelený, když si poradil se samostatným nájezdem. Do vedení nás poslala dvojice Hora – Chvoj, když druhý jmenovaný využil nahrávky Hory a dostal se před brankáře, kterého obešel a zakončil do prázdné brány. Za dvě minuty se prosadil i Hora, který se náramně trefil po rohovém kopu. Jenže poté přišlo nedorozumění mezi Urbanem a Zeleným a opět to bylo jen o branku. Poté přišla branková smršť, ve které domácí během dvou minut otočili stav z 2:3 na 5:3. Následně korigoval Urban, avšak v šestnácté minutě přišly další dvě branky domácích a skóre bylo rázem 7:4. Do konce poločasu se ještě podařilo Urbanovi dvěma góly tento nepříznivý stav zmírnit a na začátku druhé půle jsme mohli i vyrovnat, ale přečíslení dvou na jednoho dobře zastavil domácí brankář, a tak přišly další branky domácích. Skóre se zastavilo až na stavu 10:6. Poté se mohl dvakrát prosadit Hora, ale první jeho pokus vyrazil brankář a druhý sám na zadní tyči zakončil vedle. Konečné skóre stanovil poslední brankou Urban na 10:7.

Sestava: Zelený – Urban©, Klempt, Hora, Chvoj, Kuhn, Koníček

Branky: Urban 5x, Hora, Chvoj