1.KOLO DIVIZE A – ŽENY

Autor: , 3.12.2014

Z prvního hracího dne Divize A si naše děvčata přivezli krásné 4 body a vstoupili do soutěže nadočekávání. Krátký report ze zápasů přímo od hráček přinášíme níže:

FC Tiradores Ústí n/L – R.S.C. Čechie Slaný 0:12 (0:7)

K prvnímu zápasu jsme nastoupily s nováčkem ligy. Výsledek 0:12 vypovídá o tom, že holky z Ústí se teprve sehrávají, zápas mohl skončit vyšším skóre, ale v druhém poločase jsme zvolnily, čekal nás hned po zápase silnější soupeř, proto jsme výsledek už jen kontrolovaly.

Branky: 4x Tihelková,3x Pleváková,2x Janíková,2x Bartošová, 1x Uhrová

ŠT ZOO Ústí n/L – R.S.C. Čechie Slaný 4:4 (2:2)

Do druhého utkání jsme nastoupily špatně a po několika minutách jsme prohrávaly 2:0, nenechaly jsme se však zaskočit a do poločasu jsme dokázaly vyrovnat na 2:2.
V druhém poločase po dvou chybách v obraně jsme zase prohrávaly o dva góly a ani pak jsme se nesvěsily hlavy a vyrovnaly na 4:4. V poslední minutě jsme zahrály rukou a po našem 5 aku. faulu soupeřky kopaly 10´ . Všechny jsme byly napjaté jak s tím naloží, ale v bráně nás podržela Markéta a my se tak mohly radovat aspoň z 1 bodů.

Branky: 3x Uhrová,1x Tihelková

Začaly jsme hezky a odvezly si 4 bodíky, po prvním kole jsme na krásném 3 místě.