VÝHRA A REMÍZA VETERÁNŮ ✌️ ZATÍM VEDEME TABULKU ⚽️

Autor: , 10.4.2019

Prvním turnajem středočeské soutěže veteránů vstoupili do bojů o postup do celostátního finále naši veteráni a nevedli si vůbec špatně.

RSC Čechie Slaný – FK Mladá Boleslav 6 : 6 (4 : 4)
Branky: Průcha 2, Žák, Tauš, Kvapil, Kozelka – Kožíšek 5, Kraus.
Rozhodčí: Kopic, Vala. 30 diváků.
Velká škoda prvního utkání s Mladou Boleslaví, kde jsme po gólech Žáka, Průchy, Tauše a Kvapila vedli po osmi minutách již 4:1, bohužel ještě do poločasu jsme o náskok přišli. V druhé půli nás pak Kozelka a Průcha znovu poslali do vedení, ale ani náskok 6:4 nestačil a my v závěru uhájili pouhou remízu.

RSC Čechie Slaný – SKP Kolín 8 : 3 (3 : 2)
Branky: Kvapil 4, Kozelka 2, Ježek, Průcha – Hovorka, Velčovský, Pangrác.
Rozhodčí: Vala, Kopic. 20 diváků.
V druhém utkání s domácím Kolínem jsme sice hned v úvodu prohrávali, ale pak zápas otočil kanonýr Kvapil svým hattrickem a my vyhráli půli 3:2. Po přestávce jsme si pak s chutí zastříleli a Ježek, dvakrát Kozelka a ještě jednou Kvapil stanovili konečné skóre na stavu 8:3 v náš prospěch. A právě díky lepšímu skóre zatím vedeme tabulku.

Více info v odkazu, tabulka přímým linkem zde.

A ještě naše sestava: Vojta – Chadima, Průcha, Kvapil (c), Žák, Tauš, Ježek, Kozelka