RSC ČECHIE SLANÝ – FC O.K. KLADNO 12:12 (6:5)

Autor: , 21.10.2013

Třetí kolo krajského přeboru jsme sice odehráli na domácí palubovce ve Slaném, ale bohužel ani tentokrát jsme nedokázali výhodu domácího prostředí využít na 100%…

Do utkání jsme vstoupili skvěle, když už ve 13. vteřině skóroval Hlava. Bohužel jsme poté nechali hosty, aby nám utekli na rozdíl tří branek, a tak jsme byli ve čtrnácté minutě za stavu 2:5 nuceni vzít si oddechový čas. Trenér Žák promluvil k hráčům, sám sebe stáhnul ze hřiště (do té doby nastupoval v jedné čtyřce) a začal dávat pokyny již naplno. To přineslo ovoce a my o poločas odcházeli do kabin s vedením 6:5.

V druhé půli se ani jeden z týmů dlouho nemohl prosadit až v 27. minutě přesně zamířil Kozák a zvýšil naše vedení. Následně se prosadil Chadima i Průcha a my vedli už 9:5. Utkání jsme měli plně pod kontrolou a postupně navyšovali skóre až do stavu 11:6, který platil až do 34. minuty. Bohužel poté opět přišla nekoncentrovatelnost a podcenění již poraženého soupeře z naší strany a to se nám znovu krutě vymstilo. Umožnili jsme soupeři se vrátit do utkání a ten toho plně využil. Když pak v 39. minutě srovnávali hosté na konečných 12:12, bylo jasné, že ani druhé domácí utkání nepřinese plný bodový zisk…

Bohužel se opět ukázalo, že tým sice umí předvádět nádherný futsal, jimž baví fanoušky, ale na druhou cenu umí totálně vypustit část zápasu, což se stalo nyní i v prvním utkání. Trenér Žák by se nad tímto faktem měl zamyslet a důsledně si promluvit s hráči.

Branky: 1. Hlava (Jiránek), 10. Hlava (Chadima), 16. Průcha (Hlava), 16. Průcha (Hlava), 17. Nosek (Kozák), 20. Průcha (Chadima), 27. Kozák (Jiránek), 29. Chadima (Hlava), 30. Průcha (Hlava), 32. Hora (Jiránek), 32. Chadima (Nosek), 35. Kozák (Hlava) – 4.Zlata (Moravec), 5. Zlata (Maroušek), 12. Moravec (Maroušek), 14. Santler, 14. Maroušek (Santler), 32. Moravec, 34. Balog (Santler), 35. Moravec, 36. Balog, 37. Zlata (Moravec), 38. Zlata, 39. Moravec