STATISTIKY Z PÁTEČNÍ VÝHRY NAD RAKOVNÍKEM

Autor: , 12.10.2016

Přinášíme avizované statistiky z naší výhry 7:0 na palubovce celku TJTZ Atlantic Rakovník včetně oficiálního reportu zpravodaje DIVIZE A. Podrobnější reportáž z utkání z našeho pohledu (pokud jste již nečetli) najdete v příspěvku níže.

TJTZ Atlantic Rakovník – RSC Čechie Slaný 0 : 7 (0 : 5)

Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Svoboda Richard (8,2) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 60 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 7. 10. 2016 Výkop: 20:30 Akumulované fauly (AF): D 3/6 – H 3/2
Branky (asistence): – 2. Vrchlavský Miloš (Mrština Bohumil), 4. Mrština Bohumil (Chadima Miroslav), 13. Neumann Radislav (Zelenka Martin), 16. Kubenka Petr, 18. Chaloupka David, 22. Švásta Ondřej (Neumann Radislav), 34. Mrština Bohumil (Chadima Miroslav)
ŽK: Somol Martin – 0

TJTZ Atlantic Rakovník: Zach Radek – Tvrz Petr, Červený Jaroslav, Doležal Adam, Faigl Petr, Sklenka Jakub, Somol Martin, Tvrz Marek, Hamouz Robert
RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Chadima Miroslav, Švásta Ondřej, Chaloupka David, Kubenka Petr, Neumann Radislav, Zelenka Martin, Vrchlavský Miloš, Mrština Bohumil, Zieber Michal

Nejlepší hráči: Neumann R., Kudrna M. (oba Čechie), Červený J. (Atlantic)

Hostující Čechie předvedla domácímu Atlanticu efektivní střelbu podpořenou bezchybnou obranou. Hosté byli od úvodního hvizdu lepším celkem a brzy, již po čtyřech minutách vedli o dvě branky. Domácí se nedokázali slánskou obranou vůbec prokousat, navíc v její brance stál výborný Kudrna. Hosté dávali domácí lekci z efektivity v koncovce a do přestávky si nakonec odnesli pětibrankové vedení. Stejný průběh měl i druhý poločas, jen s tím rozdílem že hosté jen dvakrát rozvlnili síť domácí branky. Pokračovali nadále ve skvělé obraně a domácím hráčům prakticky nic nedovolili. Na sedmi brankách se podílelo celkem šest čechistů.

Ostatní výsledky zápasů DIVIZE A najdete zde.