ODPLATA I S ÚROKY, VÝHRA NA PALUBOVCE BRAZILU KLADNO

Autor: , 7.1.2018

Úvodní letošní vstup do Středočeského krajského přeboru se nám vydařil stejně jako odplata za porážku 4:6 na domácí palubovce v 1.kole. V odvetném utkání jsme totiž dokázali zvítězit na palubovce kladenského Brazilu 11:4, když už po první půli, jíž jsme vyhráli 7:0, bylo defacto rozhodnuto. Zápas, ve kterém tentokrát nastoupili především staří a ostřílení mazáci, neboť měl díky netradičnímu výkopu v půl třetí odpoledne souběh se zápasy naší rezervy, byl zcela jednoznačný a v naší režii, ostatně nejen poločasové skóre, ale i dvouciferná výhra o tom svědčí 😉 Více informací přineseme v některé z dalších novinek včetně zápasových statistik.

26677706_10156014983156489_2417253826635673413_oSestava: Vošmík, Pospíšil – Mrština (c), Chadima, Jiránek, Kvapil, Švásta, Stolár, Kroutil, Řehák, Volgner

Tabulka 12.kola a ostatní výsledky jsou k náhlednutí zde.