STATISTIKY A OFIKO REPORT Z POSLEDNÍHO UTKÁNÍ

Autor: , 23.3.2018

Minulý pátek se náš A-tým v posledním kole Středočeského krajského přeboru rozloučil se sezónou 2017/2018, když na domácí půdě zvítězil na týmem AFC Kralupy nad Vltavou 16:8 (7:4) a my přinášíme tradiční pozápasové statistiky. Více se dozvíte z oficiální reportáže z webu soutěže a informací níže.

29496312_10156225566776489_780555141488050176_o

RSC Čechie Slaný – AFC Kralupy n/Vl 16:8 (7:4)

Slánská Čechie předvedla kanonádu, kterou odneslo kralupské AFC 16 góly, raketový nástup hostitelského celku, který si poté vybral trochu odpočinek, ale pak opět zabral, Kvapil 4 góly, hattricky Kroutila a Průchy, zdárně hattrickem sekundoval jen Tetiva. Domácí měli skvostný vstup do utkání, 5 minuta, 5:0. V minutových intervalech se trefili Kvapil, Kroutil, Bůžek, Průcha a Mrština. Skóre narůstalo dále, podruhé se trefil Mrština i Kvapil. Poté si domácí trochu vybrali odpočinek, čehož využil soupeř ke snížení, do přestávky se mezi střelce zapsali 2x Koláček L., Bednárik a Moravec. Hosté udeřili i v úvodu druhé části hry Tetivou a byli opět ve hře. Domácí se však probrali z letargie a navázali na svůj úvodní výkon. Čtyřmi góly v řadě od Kroutila 2x, Průchy a Kvapila svému soupeři opět utekli, a i v dalších minutách pravidelně navyšovali své již jasné vedení. Dva góly stihl ještě Kvapil (dokonaný hattrick), dvě branky docílil Jiránek, Průcha také trefil hattrick, mezi střelce se zapsal také Švásta. Hosté jen trochu kontrovali Bednárikem a dvěma zásahy Tetivy (hattrick). Čechie má odvetnou bilanci zápornou 4 1 6 a skončila celkově osmá, třetí v aktivitě skončil Kroutil R. 72 (54+18), který bodoval ve všech svých 13 zápasech, osmý v aktivitě se umístil Kvapil T. 56 (28+28), který pravidelně bodoval v posledních 13 utkáních v řadě, Mrština B. se trefil celkem 38x. Kralupy mají v odvetách vyrovnanou bilanci 5 1 5 a skončily nakonec sedmé, pátý v aktivitě skončil Vymětalík V. 67 (32+35), který bodoval ve všech svých 18 odehraných utkáních, Tetiva M. vstřelil 26 branek, Moravec L. vsítil 23 gólů.

Rozhodčí: Bázler Jiří (), Lafek David Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 16.3.2018 Výkop: 20:45 AF: D 2/7 – H 4/4
Branky (asistence): 1. Kvapil Tomáš (Chadima Miroslav), 2. Kroutil Radovan, 3. Bůžek Luboš (Chadima Miroslav), 4. Průcha Josef, 5. Mrština Bohumil (Jiránek Jakub), 8. Mrština Bohumil (Kroutil Radovan), 11. Kvapil Tomáš (Chadima Miroslav), 23. Kroutil Radovan (Švásta Ondřej), 25. Kroutil Radovan (Bůžek Luboš), 26. Průcha Josef (Chadima Miroslav), 27. Kvapil Tomáš (Bůžek Luboš), 28. Jiránek Jakub (Švásta Ondřej), 31. Jiránek Jakub (Kroutil Radovan), 33. Švásta Ondřej (Jiránek Jakub), 34. Průcha Josef (Bůžek Luboš), 35. Kvapil Tomáš (Průcha Josef) – 15. Koláček Libor (Moravec Aleš), 16. Koláček Libor (Tetiva Martin), 18. Bednárik Jan (Moravec Lukáš), 20. Moravec Lukáš, 21. Tetiva Martin (Moravec Lukáš), 27. Bednárik Jan (Karas Roman), 28. Tetiva Martin (Moravec Lukáš), 38. Tetiva Martin
ŽK: Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Průcha Josef – 0
RSC Čechie Slaný: Křivánek Radim, Moravec Rudolf – Mrština Bohumil, Bůžek Luboš, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Průcha Josef, Kroutil Radovan
AFC Kralupy n/Vl: Prosický Jaroslav – Tetiva Martin, Karas Roman, Moravec Aleš, Koláček Libor, Moravec Lukáš, Bednárik Jan
Nejlepší hráči: Kroutil R., Jiránek J. (oba Čechie), Tetiva M. (Kralupy)

Výsledky dalších zápasů a konečnou tabulku, ve které jsme skončili osmí, najdete přímým odkazem zde.