ZLEPŠENÍ MLADÍKŮM NA BODY NESTAČILO ⚽️

Autor: , 1.2.2019

Jak jsme již informovali, pod vedením prezidenta našeho klubu se rozeběhl společný projekt futsalového kroužku DDM Ostrov Slaný a našich nejmladších hráčů, kdy kluky už nebavilo jen trénovat a přihlásili se do nově vzniklé divizní soutěže kategorie U-15  V minulém kole v chomutovské hale to byla velká škola futsalu pro naše nezkušené mladíky a dvě logické vysoké porážky. Proti zkušeným, sehraným a lepším týmům jsme byli outsidery, ale to nikomu z kluků to nevadilo, naopak, jeli jsme se učit. A hned další kolo, které se odehrálo v další krásné hale, tentokrát v Teplicích, už byla hra nejmladších čechistů mnohem lepší. Bohužel ani tentokrát se nevyvarovali naši hráči některých školáckých chyb a slabších okamžiků, porážky od Chomutova a Ústí nad Labem už však nebyly tak kruté jako předtím. Skvělé výkony podával zejména Novák v naší brance a kromě našeho nejlepšího hráče Fuksy zaujal také náš nový střelec Ševčík. Více info o obou utkáních najdete zde , všichni kluci věří, že na posledním kole, které se uskuteční v neděli 10.2. ve Slaném už nějaký ten bodík urveme  A kdo nás mezi třinácti až patnáctiletými kluky reprezentoval? Tato osmička hráčů: Michael Novák – Matouš Fuksa (C), Michal Lebó, Jakub Čapek, David Rác, Květoslav Ševčík, David Martinovský a Jakub Vaněk.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a baskebalové hřiště