RSC Čechie Slaný – Andy Liberec 6:9 (4:3)

Autor: , 25.11.2009

V sedmém kole druhé nejvyšší soutěže jsme hostili v pátek 20.listopadu v naší domácí kladenské hale vedoucí tým tabulky, silný celek Andy Liberec, který je jedním z aspirantů na postup do 1.ligy. Ač jsme favoritovi úspěšně vzdorovali a po prvním poločase dokonce vedli, nezvládli jsme poslední desetiminutovku a vyrovnaný zápas skončil naší tříbrankovou porážkou, která nás přidržela na nelichotivém desátém místě – tabulka ZDE. Reportáž Kuby Macáka včetně statistik z utkání najdete níže, článek z efutsalu.cz potom TADY.

RSC Čechie Slaný – Andy Liberec 6 : 9 (4 : 3)

V utkání jsme šli do vedení zásluhou Zelenky, jenž využil nahrávky Štěrby “z hrušky“ – 1:0. Následně nás sice nejdřív ještě zachránilo břevno, ale zanedlouho bylo vyrovnáno. Hafenrichter nepokryl svého hráče a ten doklepával vyražený balón do sítě – 1:1. Když pak hosté využili přečíslení dva na Vojtu, již jsme prohrávali – 1:2. Vyrovnat se nám podařilo až z desetimetrového kopu, který s přehledem proměnil Hafenrichter – 2:2. Jenže hosté šli opět do vedení, když jsme nestačili pokrývat hráče a ti mohli pohodlně doklepávat vyražené balóny. Tentokrát selhal Zelenka a bylo to 2:3. Ve 14. minutě přišel jeden ze zlomových okamžiků utkání. Po ruce jednoho z hostů následovala červená karta a pro nás desetimetrový kop. Ten opět proměnil Hafenrichter a opět vyrovnal stav utkání – 3:3. Tři minuty do konce poločasu jsme však šli dokonce znovu do vedení. Po signálu z rohu se radoval jako střelec Zíma – 4:3. Na konci prvního dějství bohužel  střelec vedoucí branky zbytečně fauloval, a tak i hosté zahrávali desetimetrový kop. Vojta ho však vyrazil a my šli do kabin s jednobrankovým vedením.

Co se libereckým nepovedlo před přestávkou, povedlo se jim to po ní. Střela jednoho z jejich hráčů zapadla přesně pod břevno a bylo srovnáno – 4:4. Následně přišla naše chyba, když z našeho brejku vznikla šance pro hosty a ti ji stoprocentně využili – 4:5. Že i my máme rychlé hráče, jsme dokázali při našem vyrovnání ve 28.minutě, kdy přečíslení třech našich hráčů zakončil přesně Štěrba – 5:5. Minutu poté hosté zahrávali trestný kop a k naší smůle míč prošel zdí přímo do branky – 5:6. Ve 30.minutě bylo však znovu srovnáno, když se prosadil svojí bojovností Hafenrichter – 6:6. Byla to však naše poslední branka v utkání a zbylých deset minut již patřilo hostům. Ti šli ve dvaatřicáté minutě do vedení – 6:7 a my v závěrečném tlaku a snaze o vyrovnání inkasovali tři minuty před koncem osmou branku – 6:8. Nepomohla nám ani téměř dvouminutová power-play, při níž jsme navíc ještě jednou inkasovali a bylo rozhodnuto – 6:9. Podrobnosti o utkání najdete ZDE.

Rozhodčí: Houdek Jiří (7,1), Švagr Roman (7,1). Delegát: Chyba Michal Diváků: 100
Branky: 5. Zelenka Ondřej (Štěrba Vojtěch), 13. Hafenrichter Pavel, 14. Hafenrichter Pavel, 17. Zíma Tomáš (Urban Libor), 28. Štěrba Vojtěch (Jiránek Jakub), 30. Hafenrichter Pavel (Zelenka Ondřej) – 8. Zeman Michal (Němec Josef), 10. Daníček Nikolas (Makula Kamil), 13. Zeman Michal (Němec Josef), 24. Makula Kamil (Betyár Miroslav), 26. Makula Kamil, 32. Zeman Michal (Betyár Miroslav), 37. Betyár Miroslav (Zíka Ludvík), 39. Zeman Michal, 296. Daníček Nikolas
ŽK: Zelenka Ondřej – Mrija Andrea, Makula Kamil ČK: 0 – Němec Josef
RSC Čechie Slaný: Vojta Lubomír – Hafenrichter Pavel, Štěrba Vojtěch, Zelenka Ondřej, Dvořák Michal, Zíma Tomáš, Klempt Kamil, Jiránek Jakub, Urban Libor, Skořepa Stanislav Trenér: Chadima
Andy Liberec: Zíka Ludvík – Němec Josef, Janáček Libor, Kutílek Ondřej, Zeman Michal, Daníček Nikolas, Mrija Andrea, Makula Kamil, Betyár Miroslav Trenér: A.Mrija