Arsenal Benešov – RSC Čechie Slaný 4:2 (2:0)

Autor: , 5.12.2009

V pátek 27.listopadu zajížděl náš A-tým k utkání 8.kola druhé ligy do haly v Neveklově, kde hraje svá domácí utkání náš dlouholetý soupeř Arsenal Benešov, a ač se naši mladí hráči snažili, v měření sil se zkušenějším soupeřem nakonec podlehli. K zápasu jsme odjížděli bez všech zkušených zraněných nebo vykartovaných matadorů, když byl naším nejstarším hráčem dvaadvacetiletý kapitán týmu Jakub Jiránek – ostatně posuďte sami naši sestavu: Zelený (19) – Hafenrichter (20), Jiránek (22), Kozák (18), Skořepa (16), Štěrba (19), Urban (21), Zelenka (18), Zíma (18). O naší mladé sestavě píše i web futsal.cz ZDE. Tabulka, ve které jsme zůstali desátí, je TADY, níže potom reportáž Kuby Macáka.

Arsenal Benešov – RSC Čechie Slaný 4 : 2 (2 : 0)

Ihned v první minutě zachyboval nejzkušenější hráč v našich barvách Hafenrichter a nabídl možnost ke skórování pro domácího útočníka. Ten si sám před Zeleným vybral stranu a zakončil – 1:0. I druhý gól padl do naší branky, když odražený balón po skrumáži napálil z první jeden z domácích hráčů přímo do naší sítě – 2:0. Téměř okamžitě nato náš Urban nastřelil břevno. A když nás Zelený podržel v závěru poločasu, kdy bravurně zneškodnil samostatný nájezd, šli jsme do kabin s dvoubrankovým mankem. Úvodní minuta druhé půle mohla znamenat snížení, jenže Zíma sice překonal domácího brankáře, ale na míč na brankové čáře vyrazil jeden z obránců na roh. Z něj poté Urban již podruhé v utkání nastřelil břevno. Slovo si tak vzali opět domácí. U jejich útočníka sice stáli ve 25.minutě dva naši obránci, ale bohužel se nedohodli a nechali ho zakončit – 3:0. Poté si slabší chvíli vybral náš brankář Zelený, když nepokryl střelu z úhlu a propustil ji za sebe, kde na ní čekal jeden z domácích útočníků – 4:0. Až na třetí pokus se ve 33.minutě prosadil Urban, když prošel středem a konečně mířil přesně – 4:1. Na konečné 4:2 korigoval potom dvě minuty před koncem Zelenka, když na zadní tyč usměrnil do sítě Kozákův nástřel. Po další porážce sice zůstáváme stále desátí, ale naše situace začíná být neveselá a navíc nás v příštím kole čeká silný Indoss Plzeň. Podrobnosti o utkání najdete ZDE

Rozhodčí: Ježek Martin (), Pražák Martin . Delegát: Chyba Michal Diváků: 80
Branky: 1. Burian Martin, 4. Kilián Petr, 25. Šimáček Pavel (Burian Martin), 30. Mrha Martin (Šimáček Pavel) – 33. Urban Libor, 38. Zelenka Ondřej (Kozák Petr)
ŽK: 0 – Jiránek Jakub, Kozák Petr
Arsenal Benešov: Kondrát Josef – Hampešt Jiří, Pavlík Miroslav, Kilián Petr, Burian Martin, Šimáček Pavel, Mrha Martin, Kovář Otto Trenér: Kovář
RSC Čechie Slaný: Zelený Jan – Jiránek Jakub, Urban Libor, Hafenrichter Pavel, Zíma Tomáš, Kozák Petr, Štěrba Vojtěch, Skořepa Stanislav, Zelenka Ondřej Trenér: Chadima