TÝM OPĚT POVEDE TRENÉR PAVEL ŽÁK

Autor: , 18.8.2013

Jeden ze zakladatelů našeho klubu a stále aktivně hrající čechistická legenda, Pavel Žák, bude i v letošní sezóně trenérem našeho týmu. Nejen že vlastní nejvyšší trenérskou futsalovou licenci, ale jeho trenérská kariéra je zdobena mnoha úspěchy (nejen našimi) – ostatně trénoval v 1.lize např. futsalové Bohemians Praha 1905. Kromě funkce trenéra a sportovního ředitele RSC Čechie Slaný bude ovšem i nadále nastupovat v našich barvách – minimálně za B-tým, i když třeba v loňské sezóně přes svůj pokročilý věk několikrát naskočil i do zápasů áčka a byl platnou posilou. Koho jiného bychom si tak mohli na trenérském postu přát

Fotka: TÝM OPĚT POVEDE IKONA ČECHIE - HRAJÍCÍ TRENÉR PAVEL ŽÁK<br /><br /><br /><br /><br />
Jeden ze zakladatelů našeho klubu a stále aktivně hrající čechistická legenda, Pavel Žák, bude i v letošní sezóně trenérem našeho týmu. Nejen že vlastní nejvyšší trenérskou futsalovou licenci, ale jeho trenérská kariéra je zdobena mnoha úspěchy (nejen našimi) - ostatně trénoval v 1.lize např. futsalové Bohemians Praha 1905. Kromě funkce trenéra a sportovního ředitele RSC Čechie Slaný bude ovšem i nadále nastupovat v našich barvách - minimálně za B-tým, i když třeba v loňské sezóně přes svůj pokročilý věk několikrát naskočil i do zápasů áčka a byl platnou posilou. Koho jiného bychom si tak mohli na trenérském postu přát ;-)