RSC Čechie Slaný – SK Slatina 9:11 (6:4)

Autor: , 8.10.2013

První mistrovské utkání je za námi. Bohužel nám nevyšlo podle našich představ a my museli zkousnout první letošní porážku. Bolí o to více, že se jednalo o nováčka soutěže SK Slatinu…

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve čtvrté minutě nás poslal do vedení Průcha. Zápas jsem kontrolovali a postupně navyšovali svoje vedení až na stav 4:1. Bohužel naše individuální chyby a laxnost v zadních řadách umožnila soupeři během necelých 120 vteřin srovnat na 4:4 a to se psala teprve třináctá minuta utkání. Zbytek poločasu byl však opět v naší režii a my se dostali po brankách Švásty a Hlavy do vedení 6:4.

Úvod druhého poločasu byl podobný prvnímu dějství. Drželi jsme míč a kombinovali, ale po chybách jsme nabízeli soupeři rychlé brejky. Až do 27. minuty nic nenasvědčovalo, že bychom si utkání neměli pohlídat. Ale za stavu 9:6 jsme přestali hrát naši hru a to se nám krutě nevyplatilo. Opět po individuálních chybách jednotlivců jsme dovolili Slatině postupně snižovat skóre a posilněný soupeř se pak již nedal zastavit. Utkání jsme si prohráli sami a hráči by měli zpytovat svědomí o přístupu k tomuto utkání…

Své vyjádření k utkání nám přislíbil i trenér týmu, Mgr.Žák, takže se budete těšit na jeho slova.

Sestava: Vošmík – Průcha, Hlava, Chadima, Kvapil, Švásta, Hora, Kozák

Branky: Hlava 3x, Kozák, Švásta, Chadima, Kvapil, Hora, Průcha,

Průběh: 4. Průcha (Hlava), 6. Hlava (Průcha), 10. Kozák (Hlava), 11. Hlava (Chadima), 15. Švásta (Hlava), 16. Hlava (Hora), 24. Chadima, 26. Kvapil, 27. Hora (Kvapil) – 8. Klempt, 12. Penc, 12. Jeřábek (Paluka), 13. Jeřábek (Paluka), 26. Penc, 27. Paluka, 28. Klempt (Jeřábek), 33. Mrázek (Muller), 35. Jeřábek (Paluka), 36. Penc (Jeřábek), 38. Klempt (Penc)