RSC ČECHIE SLANÝ – FC JOGA PLAYERS MLADÁ BOLESLAV 16:13 (8:2)

Autor: , 9.12.2013

Desáté kolo KP bylo pro naše barvy posledním zápasem na domácí půdě v roce 2013. Ve Slaném jsme přivítali druhý celek z Mladé Boleslavi, tým ze spodních pater tabulky – FC Joga Players. Do utkání nemohla ze zdravotních důvodů nastoupit naše brankářská jednička Vošmik, a tak v brance musel zaskočit Mbumason, gólman rezervy, který díky laxnosti naší obrany inkasoval třináct branek – i přesto jsme dokázali zvítězit.

Do utkání jsme vstoupili výborně, když jsme již ve třetí minutě vedli 3:1. Hosté v osmé minutě utkání zdramatizovali a snížili na 3:2, ale zbytek poločasu patřil jednoznačně nám. Přidali jsme dalších 5 branek a šli do kabin za vedení 8:2.

Jenže jak bývá zvykem na našich utkáních, místo klidného dohrání jsme se v závěru málem strachovali o výsledek. Nic tomu však nenaznačovalo až do 37. minuty, kdy jsme vedli rozdílem sedmi branek – 16:9!!! Ovšem během tří posledních minut jsme dovolili naší liknavostí a nedisciplinovaností hostům snížit na konečných 16:13. Ještě že se hraje jen 20 minut, jinak by hosté snad dokázali i vyrovnat… Naše převaha i výhra byly sice jednoznačné a my soupeře převyšovali ve všech směrech, ale inkasovaných 13 branek se soupeřem, který rozhodně nebyl z těch lepších, je k zamyšlení…

Sestava: Mbumason – Kvapil, Chadima, Bůžek, Průcha, Zelenka, Nosek, Stolár, Jiránek, Švásta

Statistiky: 1. Kvapil (Chadima), 3. Stolár (Zelenka), 3. Průcha (Kvapil), 10. Průcha (Bůžek), 10. Kvapil (Bůžek), 12. Stolár (Zelenka), 14. Průcha (Kvapil), 18. Kvapil (Průcha), 28. Stolár (Zelenka), 28. Kvapil (Průcha), 30. Průcha (Kvapil), 30. Průcha (Chadima), 32. Bůžek (Kvapil), 33. Kvapil (Stolár), 35. Nosek (Švásta), 37. Stolár