RSC ČECHIE SLANÝ – ATLANTIC RAKOVNÍK 14:6 (9:2)

Autor: , 11.3.2014

Jak jsme avizovali, přinášíme statistiky a podrobnosti o utkání 20.kola, ve kterém jsme poměrem 14:6 rozstříleli rakovnický Atlantic, sousedy v tabulce krajského přeboru.

Než se hosté rozkoukali, prohrávali ve 4.minutě o tři branky. Jejich gólové manko neustále narůstalo a my šli do přestávky s luxusním sedmibrankovým vedením. Nekompletní hosté přijeli k utkání jen s jedním hráčem na střídání a na zvrat neměli. Naši borci si dobře zastříleli i když po změně stran v této činnosti trochu polevili. Na debaklu Atlanticu se nejvíce podílela naše dvojice Kvapil, Hora, kteří se trefili vždy ve čtyřech případech. Vítězstvím jsme si pojistili druhou příčku a zvýšili svůj náskok na třetí rezervu Mělníka na čtyři body.

Branky: 2. Stolár Juraj (Bůžek Luboš), 3. Kvapil Tomáš (Bůžek Luboš), 4. Hora Vojtěch (Kvapil Tomáš), 9. Nosek Lukáš (Chadima Miroslav), 12. Hora Vojtěch (Kvapil Tomáš), 15. Kvapil Tomáš (Hlava David), 16. Stolár Juraj (Kvapil Tomáš), 18. Hora Vojtěch (Kvapil Tomáš), 19. Kvapil Tomáš (Chadima Miroslav), 27. Stolár Juraj, 29. Hora Vojtěch, 30. Hlava David (Chadima Miroslav), 40. Kvapil Tomáš (Chadima Miroslav) – 9. Beneš Marek (Loder Jan), 19. John Petr, 21. Šipoš Jan, 27. Beneš Marek (Šipoš Jan), 28. Vlastní, 34. Beneš Marek (Šipoš Jan), 40. Šipoš Jan

RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Kvapil Tomáš ©, Bůžek Luboš, Hlava David, Chadima Miroslav, Hora Vojtěch, Nosek Lukáš, Stolár Juraj

Další výsledky 20.kola KP včetně tabulky najdete zde.